Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelést hogy kezdjem?

Tömegnövelést hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
El akarom kezdeni ismét, ezúttal normàlisan. Tavaly csinàltam fél évig, de végül félbehagytam munka miatt, most viszont még komolyabban akarom. Étrenddel tisztàban vagyok, mint emlitettem nem újonc vagyok, hanem újrakezdő. Fogytam azóta sajnos, jelenleg 65 kg és 186 cm vagyok. Jó lenne nyàréra valahàny kg-ot felszedni, hogy legalàbb egy kis làtszata màr addigra legyen, de tisztàban vagyok vele, hogy ez több idő és erőfeszítés. A kérdésem, hogy újrakezdőként milyen edzéstervet ajànlotok, és milyen étrendkiegészitőt? Legutóbb biotech usa natural wheyt kevertem full force szénhidràttal, ez àr értékben bejött, plusz hozzà full force krratin monohidràt. Ezek jöhetnek? Esetleg màs?

2017. márc. 15. 18:12
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell cukros ch-tápkieg. Vitamin, protein (ha nincs meg a kb 2g x ttkg sima kajából ) és mehet napi 5-8g kreatin is. Nem kell más jó étrend mellé. Újrakezdés esetén is heti 3 teljes testessel kezdj.
2017. márc. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lazy Lover ***** válasza:
ha nehezen hízó vagy mehet b 12 is
2017. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!