Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Új edzés utáni fehérje választ...

Új edzés utáni fehérje választásban kérném a segítségeteket. Mi a véleményetek a következőről?

Figyelt kérdés
Lassan elfogy a meglevő 100% Whey Protein Professional-om, tehát egy ideje nézegetem különböző cégek fehérje ajánlatait ,nagy kiszerelésben gondolkodva( 4-5 kg). A napokban találtam a következőt: [link] Igen, ez egy StillMass-os 5kg-os fehérjekészítmény 14700Ft értékben. Nekem kicsit sántít ez az egész, hogy ennyire olcsó, tehát érdekelne a ti véleményetek ,hogy mit várhatok el ilyen árban, és hogy minőségi termékről van-e szó. Előre is köszönöm!

2017. okt. 8. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Myprotein fehérje. mindig van valami kedvezmény kód, ár/érték arányban a legjobb! Rengeteg íz választék...
2017. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én hanyagolnám a stillmass termékeit. Nem tudni róluk semmit, hazai forgalmazók sem árulják a termékeiket.

Lehet a scitecesnél jóval olcsóbb és normális minőségű és megbízható fehérjét találni.

Pl: MHN whey, Protein Buzz, myprotein

2017. okt. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De minek iszol edzés után fehérjét?
2017. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Mert sok idő mire hazaérek és tudok rendesen kajálni, ezért darált zabpehellyel szoktam tejsavó fehérjét keverni hogy megoldjak egy étkezést. Igazából marhára semmi közöd hozzá, már csak azért sem mert nem ezt a kérdést tettem fel, de azért köszi hogy hagytál itt egy sor baromságot is.
2018. ápr. 26. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!