Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan legyen kockahasam 1...

Hogyan legyen kockahasam 1 honap alatt?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell rolam:

14 éves vagyok edzek naponta sulyokal es ha be feszitem a hasam látszik 4 kocka!

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. jan. 23. 18:32
 2/2 anonim válasza:
34%
Eloszor is ne vard hogy 1honap alatt meglesz, de ha tisztessegesen fogsz edzeni akkor nyarra tuti meglesz.;) ne egyel nagy kaloria tartalmu ételeket, de ne is nagyon dietazz mert meg növésben vagy. Én személy szerint ugy vagyok vele hogy ha megehezem mindig eszek valami gyümölcsöt, zöldséget , húst, feherjoghurtot stb.. ajanlom a keserűcsokit (minimum 70%os):P és fontos hogy nem kell minden nap hasaznod, eleg ha pl heti 3-4szer, mert az izmok regeneralodnak és pihenésre van szükségük. intenziv leterheles utan az izmoknak 2-3napot kell pihenniuk. Szoval csinalj egy igen kemeny edzést és utana pihenj vagy 2napot , és igy korbe-korbe. Edzes utan ihatsz proteint , edzes előtt meg kreatint (nyugi nem karos , csak mindenki azt hiszi;) ) kb ennyi , remelem sikerrel jarsz ha megprobalod:)
2018. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!