Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mire figyeljek első kondizasnal?

Mire figyeljek első kondizasnal?

Figyelt kérdés

Nem voltam még konditeremben-de nagyon szeretnék eljárni- szóval kb. nem tudom hogy kezdjek a dolgoknak. Csak nagyjából vagyok tisztában a gépek használatával. Erősödni akarok, tipikus fenék comb has az elsődleges. Van valami honlap vagy bármi tanács arra, hogy ne teljesen kezdőként álljak oda?

22L


2018. febr. 12. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:
legjobb lenne egy személyi edző, de ha beirod googlebe hogy kezdő teljes testes edzésterv, akkor megtalálod ott a gyakorlatokat, és külön-külön megnézed hogy kell csinálni, de sokan azt hiszik jó az amit csinálnak, közben csak nyirják magukat, ezért lenne jó edző, mi sajnos nem látjuk innen hogy te mit rontasz el, elég egy apró mozdulat amit nem kéne csinálni és beidegződik, megtanulod rosszul és utána meg van a baj
2018. febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!