Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire igaz a gyakorlatban...

Mennyire igaz a gyakorlatban a 3 óránkénti kötelező fehérje bevitel diéta alatt? Máskülönben jobban fogy az izom?

Figyelt kérdés
Diétázni szeretnék, és mivel általában nehezen vagyok el a napi kajamennyiséggel, ha egész napra elosztom, szeretném kipróbálni az intermittent fastingot, csak ott ugye nem megy kaja 16 óráig. Nektek mi a tapasztalatotok?

2018. jún. 15. 00:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Izmot veszíteni, főleg ha naturál vagy, nem olyan könnyű, mint ahogy sokan elképzelik. Viszont a probléma az, hogy izmot építeni szintén nem könnyű, és ha ritkábban eszel, akkor inkább az utóbbit érinti. De mondom, ez csak egy kis szelete a fejlődésnek, ha kalória és makrók rendben vannak, akkor alapvetően fejlődni fogsz.
2018. jún. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 palilaci ***** válasza:

Predy ugylatom csak a jol betanult shopbuilderes sablont nyomatja.

2 evig ettem 3 orankent, egyfolytaban puffadtam, undorodtam a kajatol.

Most 2 eve idoszakos bojtolest folytatok (nem, nem divatbol) es nagyon bejott. Jol irjak az elottem szolok: ha a napi makro es a kaloria stimmel, akkor onnantol kezdve az edzes a lenyeg es a megfelelo pihenes.

2018. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én mióta ezt csinálom kevésbé vagyok vizes. Pedig ugyanannyi ch megy, ugyanannyi, ha nem több folyadékot iszom. Valahogy jobbnak látszik a forma. Csak a múltkor picit szarabbul ment az edzés, de valószínűleg fejben nem lehettem ott, mert ma megint jól ment minden. :)
2018. jún. 16. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!