Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fizikum után hordtatok...

Milyen fizikum után hordtatok izomtrikót?

Figyelt kérdés

A kérdés elsősorban azokhoz szól, akik rendszeresen vagy néha hordanak trikót/izomtrikót. Főleg ebben a nyári melegben számomra kényelmesebb mint a póló, mert az ha feszül akkor melegem van benne, ha nagy rám akkor pedig szimplán hülyén néz ki.

Kaptam is pár trikót, ami sportboltban lett vásárolva, de az anyaga és szabása alapján nem csak edzes közben lehet felvenni.

Nem az a nagyon vékony pántú amiben minden látszik (Zyzz hordott olyat például) hanem normális trikó szabása van. Nekem most feketében van pár darab.


Szóval felmerült bennem, hogy hordanám utcán, de nem tudom hogy a fizikumom "megengedi-e".

Mindig vékony voltam, most épp egy tömegelésben vagyok benne, 178 cm, 78 kg. Képet nem szeretnék linkelni, nem vagyok atomszálkás, de nagyon zsíros sem, felkarom jelenleg 37-38 cm körüli.


Konkrét kérdés: milyen méretekkel nem ciki ilyen ruhát hordani? Ti mikor kezdtétek?

Köszi a válaszokat!

20/F



2018. aug. 2. 12:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne az alapján hordj egy átlag ruhadarabot hogy milyen formád.Hanem azért hogy ne főlj meg a napon...:D

Megfelelési kényszered van és némi önbizalom hiányod ez a legrosszabb gyúrósként...tényleg nem kötekedés képpen írom hanem jótanács!

2018. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Van egy kis önbizalomhiányom ez igaz, és akármennyire is "ne érdekeljen más véleménye" az ember alapvetően próbál jól kinézni.

Például a nők sem vesznek miniszoknyát ha épp elvannak hízva és vastag a combjuk stb. Egy kövér férfin sem áll jól a csőnadrág, ahogy a slim fit ing sem. Szóval inkább csak az a kérdés, hogy jól állhat-e egy ilyen formával a trikó, vagy inkább majd jövő nyáron.

Egyébként nem vettem sértésnek, köszi a tanácsot!

2018. aug. 2. 12:52
 3/18 anonim ***** válasza:

Ó már hogyne.Nap mint nap látom a 200 kilós nőket kisebb szabású szoknyákkal.

Csak hordj amit szeretnék

2018. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szeretnél*
2018. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"Például a nők sem vesznek miniszoknyát ha épp elvannak hízva és vastag a combjuk stb. "

Gondolod? Menj ki egyszer az utcára:)


Kérdéshez: szerintem ha akarsz, hordj trikót, nincs izommérethez kötve. Kb. ugyanannyian fognak magukban megjegyzéseket tenni, akár 38-as, akár 45-ös karod van.


Méret: ha a 38-as karod akarod mutogatni, az viszont tényleg ciki. Nyár van, normális dolog trikót horadni

2018. aug. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azert egy kep segitene. Van akinek jol all van akinek nem. Stilus fuggo is. Ezt is latatlanba eleg nehez megmondani. Egy nyaralason pl en siman felvennem. Vagy strandra. De utcara mar annyira nem.
2018. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne hord még akkor, mert nem fogod benne magad jól érezni.
2018. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Értem, hogy mire gondolsz. Nekem is van pár olyan pólóm.

Edzéshez is felveszem és utcára is hordok olyat, az egyetlen kivétel amikor tömegelesnél vagy szálkásítás elején van egy pici hasam ezáltal nem lenne előnyös.

Van akiket ez nem érdekel. Érezd jól magad benne az a lényeg!

2018. aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem kérdezd majd még Orbán Viktor miniszterelnök urat, ha visszajön a nyaralásból.

Dobsz neki egy képet a fészbúkon, aztán eldönti, hogy már hordhatod-e. Ennyike.

2018. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha nem erzed jonak, akkor ne hordj. Nyaron egyaltalan nem gaz, inkabb telen, amikor direkt azert hordja par piszkafa srac, mert mutogatni akarjak az """izmos""" testuket.

Szemely szerint en soha nem edzettem trikoban, es nem is fogok. Szeles a vallam, kerek a csuklyam, igy egy polo sokkal jobban all, kihozza a mereteket. Olyan mint pl.egy Big Ramy sem mutatna jol izomtrikoban.

2018. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!