Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fizikum után hordtatok...

Milyen fizikum után hordtatok izomtrikót?

Figyelt kérdés

A kérdés elsősorban azokhoz szól, akik rendszeresen vagy néha hordanak trikót/izomtrikót. Főleg ebben a nyári melegben számomra kényelmesebb mint a póló, mert az ha feszül akkor melegem van benne, ha nagy rám akkor pedig szimplán hülyén néz ki.

Kaptam is pár trikót, ami sportboltban lett vásárolva, de az anyaga és szabása alapján nem csak edzes közben lehet felvenni.

Nem az a nagyon vékony pántú amiben minden látszik (Zyzz hordott olyat például) hanem normális trikó szabása van. Nekem most feketében van pár darab.


Szóval felmerült bennem, hogy hordanám utcán, de nem tudom hogy a fizikumom "megengedi-e".

Mindig vékony voltam, most épp egy tömegelésben vagyok benne, 178 cm, 78 kg. Képet nem szeretnék linkelni, nem vagyok atomszálkás, de nagyon zsíros sem, felkarom jelenleg 37-38 cm körüli.


Konkrét kérdés: milyen méretekkel nem ciki ilyen ruhát hordani? Ti mikor kezdtétek?

Köszi a válaszokat!

20/F



2018. aug. 2. 12:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Persze, én is látok nőket akik a nagy túlsúly ellenére is felvesznek kisebb szoknyákat, de őket nem is azért szokták megbámulni, mert jól néznek ki.

Lényeg tényleg az, hogy jól álljon és alapvetően nem áll rosszul rajtam se, csak így érzem, hogy mindenhova kéne még pár centi (természetesen felsőtestre:D) hogy igazán jól nézzek ki benne.

Egyébként szeretem a feszülősebb pólókat is, és ha nincs ilyen meleg akkor hordom is, csak most már rásül az emberre.


Én is mindenféle embert láttam már izomtrikóban, az 50 kilós 14 évektől kezdve, az elhízott emberekig, csak mégis jó lenne azok köze tartozni akiknek előnyös is.

2018. aug. 2. 14:55
 12/18 anonim ***** válasza:

Első kommentelő vagyok...most komolyan kényelmetlen/meleg cuccokat hardanál azért mert "csak" 38as karod van ?!

Nemár :D

A 15 éves 50kgos páwa srácok is felveszik akkor nehogymár te érezd magad kellemetlenül.

2018. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
59%
Rögtön gondoltam, hogy fiatal vagy... azt viszont nem, hogy valaha eljut odáig a világ, hogy kérdés lesz, ki lehet-e menni trikóban az utcára. Két évtizeddel ezelőtt az emberek (ha szépek voltak, ha csúnyák) trikóban töltötték a nyarat, húsz centi hosszú rövidgatyában, és mezítláb, a kényesebbek abban a kék-fehér csíkos strandpapucsban. El lehetett így menni egy alföldi tanyától kezdve a 3-as metróig akárhová. Igen, papucsban, trikóban. Mióta beborult ide a 15 fokhoz igazított angolszász öltözködési kultúra, azóta minden fiatal cipőben büdösödik, és pólószárban lucsog a hónalja... és már nem is tudják, hogy volna másképp is. És valami elképesztő okosnak tartják magukat, hogy feltalálták a titokzoknit. Mi időnkben a zoknik májusban el lettek téve egy fiók mélyére, és szeptemberig elő se kerültek.
2018. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Előző, azért én nem akarom megrántani a lábam a semmit se tartó, rohadt kényelmetlen papucsban, épp eléggé utálom a kertben és itthon is. Ha nekem a túrabakancs illik a kánikulai sétáimra (az erdőben a Bakonyban), akkor azt hordom.


Kérdező, a többiekkel vagyok, ez nem méretfüggő. Ha a trikó kényelmes és a kánikulához illő, hordj trikót. Ha belenézel a tükörbe s szerinted rosszul áll, akkor hordj mást. Nem hinném, hogy lenne olyan, hogy no, ennyi centinél már mindenki felveheti, cool lesz, alatta pedig nem.

2018. aug. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ez a baj, hogy még képet sem mersz küldeni :/

Akkor élőben hogyan hordanád?

2018. aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
12%

Itt egy lesifotó a kérdezőről


[link]

2018. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

--gömb--


Én izomtrikót soha nem hordtam, viszont simán félmeztelen szaladgálok itt a városban egy bizonyos hőmérséklet felett (Munka közben meg főleg). Pedig most kb 34-es a karom. Igaz én kifejezetten száraz vagyok, bár ennek nincs jelentősége.

Nincs benne semmilyen magamutogatási szándék, mert nekem irreleváns a kinézetemről alkotott vélemény, akkor veszem le a pólót ha kifejezetten kellemetlenné válik a meleg.

Mondjuk egy buszra már nyilván nem szállok fel igy, de utcán simán.

2018. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Nehogy már egy trikót ne vehessen fel az ember, az csak egy ujjatlan póló! Bármilyen testalkaktú felvehet kánikulában, sőt én még azt mondom, a szétgyúrt nagy vállú nagy karú embereken néz ki "hülyén", mert ott tényleg az van, mintha csak azért venné fel, hogy mutogassa az izmait. Egy átlagos embert nem fogsz megbámulni, hogy trikóban van nyáron. Persze ha cxsak feszíteni akarsz benne, akkor nyilván nem fogod jól érezni magad, ha még kicsi vagy.
2018. aug. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!