Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Látszódhat 2 hónapon belül az...

Látszódhat 2 hónapon belül az eredmény?

Figyelt kérdés

Naponta 1 órát kardiózok, mellette fogyókúrázok. (Naponta 300-500 kcal eszek kevesebbet, mint amennyit felhasznál a szervezetem.) nincs rajtam sok felesleg (kb 5 kg)

Az edzés, valamint a kalóriaszámlálás eredménye látszódhat 2-3 hónap múlva?



#Fogyás-edzés-kalóriaszámlálás-kardio-erősítés
2018. júl. 6. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel ez koplalás izomból fogsz fogyni, és már egy hét múlva is látszódik ez hidd el.

Ne csináld, csak egyél 1500 kcalt és mozogj ennyit és hidd el jobban fogsz fogyni, mint így ettől csak elrontod az életed.

Írj ha van kérdésed szívesen segítek ebben de ne koplalj kérlek!

Annál még az is jobb ha 3000kcalt eszel...

Sok sikert a fogyáshoz!

2018. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2es te nagyon okos vagy azt látom, de a kérdés alatt a szöveget elolvastad? Segítek:


"Naponta 300-500 kcal eszek kevesebbet, mint amennyit felhasznál a szervezetem."


Magyarul 300-500 kcal deficit naponta.


Kérdező: Ha beállsz napi 500-600 kcal deficitre, azzal 2 hónap alatt kb 4-5 kilót fogysz, szóval 2 hónap múlva meg is lesz a cél.

2018. júl. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!