Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A nők szerint miért túl kigyúrt?

A nők szerint miért túl kigyúrt?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor észrevettem, hogy teljesen más a kigyúrt fogalom a nők és a férfiak számára.

Múltkor találkoztam egy rég nem látott nő ismerősömmel, és egy közös ismerősünkről szinte áradozott, hogy mennyire kigyúrta magát: "Az xy nagyon durva, felszedett 10 kilót és azt csak izomban, és nagyon kigyúrta magát." Én meg mosolyogtam egyet.


A közös ismerős egyébként 20 éves, edz úgy 4-5 éve és a 4-5 évvel ezelőtti kinézetéhez képest lett "brutálisan kigyúrt".


Na anélkül, hogy leszólnám bárkinek a teljesítményét, 10 kiló izom egy év alatt jön, ha valaki figyel a kajára és kezdő.


Hogy lehet, hogy a nők többségének egy viszonylag izmos és szálkás fizikum már kigyúrtnak számít, még a férfiak számára ez egy jó alap csak?

Miért ekkora a szemléletbeli különbség?

Egy men's physique versenyzőre már azt mondják, hogy nem is tetszik, mert túlzás...



2018. szept. 16. 21:03
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanazért amiért a 17 centis farokról elhiszi némelyik hogy 20.
2018. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Nagyon megszaporodtak az oldalon ezek a "a munka hozza az igazi izmot" stílusú trollok, légyszi ezzel kíméljetek.
2018. szept. 16. 21:14
 3/40 anonim ***** válasza:
26%

Kíméljünk meg az igazságtól?

Akkor minek kérdezel, ha nem vagy képes elfogadni az igazságot?

2018. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
58%

Ja, a kettes szerintem is nyomorék.

Nem tudom egyébként. Mindenkinek más tetszik. Vannak olyan nők, akiknek a men's physique testalkat a mindene. Egyénfüggő. De nekem pl. férfiként sem tetszik egy agyonszáradt nő.

2018. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, mi ebben a nehéz megérteni, hiszen tudomásod van róla, hogy a nők kisebbek a férfiaknál.

Ha én vagyok 50 kiló, akkor nekem egy 60 kilós férfi ugye már 20%-kal nehezebb nálam, most erre +10 kiló, az már 40%-kal több nálam, és hát tőlem másfélszer nagyobb férfi az már túl nagy hozzám.

Olyan nehéz elképzelni, hogy mit érzel egy magadnál másfélszer nagyobb ember mellett? Nem érzed túl nagynak magadhoz?:)

2018. szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
47%

7: "ezek az idiotak szaporodnak gecc.


Srakok, viccnek szar, trollkodasnak ubergaz."


Szerintem nő a hozzászóló, és én is szórul szóra ezt gondolom. Nőként.

2018. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
12%

palilaci

kérlek ne provokálj! Mi itt próbálunk beszélgetni te meg idejössz és ilyeneket írsz, hogy gecc idióták?! Mégis hogy gondolod ezt? Ne legyél ilyen, kérlek!

2018. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Szerencsére jöttek értelmes válaszok, a nagy fizikai munkás troll pedig kíméljen.

Volt szerencsém látni pár építkezést, több tucat munkásból egyetlen egy darab srác volt, akire azt mondtam testépítő szemmel jól néz ki, ő diákmunkás volt és street workout-os fizikuma volt. Az összes többi vagy baromi vékony volt vagy olyan zsíros, hogy rossz ránézni. A cigi ott lóg a szájukból, és nyugdíjas korukra emberi roncsként ténferegnek. Szóval felejtsük már el ezt a fizikai munka=edzés dolgot.


Aki százalékra leírta, hogy mennyivel nagyobb egy férfi, nos valahol érthető, de szerintem természetes, hogy egy átlagos férfi alapból nagyobb egy átlagos nőnél, szóval egy kezdő testépítőt azért ne gondoljunk már túl kigyúrtnak.

De ez a sport tényleg ilyen, mindig kicsinek látja magát az ember.

2018. szept. 16. 21:49
 9/40 palilaci ***** válasza:

Latom nagyon felreertheto voltam (nem). A valaszolok kozul a "fizikai melos" trolloknak szantam a hozzaszolasom elso reszet.

Es nem, nem vicces amit itt csinaltok. Talaljatok ki mast, mert nektek a szorakoztatas lenne a feladatotok, nem a negativ sztereotipiak erositese, mert a tokom tele van a hulye emberekkel, akik siman bekajaljak ezt a talicskas szoveget, es nehez ignoralni oket, ha minden masodik humanborbe bujt egysejtu egy tal menzas krumplifozelek szintjen van. Mondjuk lehet csak azert gondolom ezt igy, mert az ilyeneknek van a legnagyobb hangja itt neten.

2018. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

12: De a nő fele akkora és ő saját magához tekinti túl kigyúrtnak, nem a többi testépítőhöz, hiszen őket nem ismeri, nem látja, nincsenek jelen.

Neked lemaradt az idegrendszeri fejlődésed 4 éves kor alatt, ha ezt nem tudod megérteni.

Ne legyen nő az illető, legyen férfi!

Legyen 3 fő 170 cm magas férfi, legyenek 50, 80 és 130 kilósak.

A 50 kilós férfinek a 80 kilós az túl kigyúrt, a 80 kilós meg a 130-hoz hasonlítja magát és akkor képest nem.

2018. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!