Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A nők szerint miért túl kigyúrt?

A nők szerint miért túl kigyúrt?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor észrevettem, hogy teljesen más a kigyúrt fogalom a nők és a férfiak számára.

Múltkor találkoztam egy rég nem látott nő ismerősömmel, és egy közös ismerősünkről szinte áradozott, hogy mennyire kigyúrta magát: "Az xy nagyon durva, felszedett 10 kilót és azt csak izomban, és nagyon kigyúrta magát." Én meg mosolyogtam egyet.


A közös ismerős egyébként 20 éves, edz úgy 4-5 éve és a 4-5 évvel ezelőtti kinézetéhez képest lett "brutálisan kigyúrt".


Na anélkül, hogy leszólnám bárkinek a teljesítményét, 10 kiló izom egy év alatt jön, ha valaki figyel a kajára és kezdő.


Hogy lehet, hogy a nők többségének egy viszonylag izmos és szálkás fizikum már kigyúrtnak számít, még a férfiak számára ez egy jó alap csak?

Miért ekkora a szemléletbeli különbség?

Egy men's physique versenyzőre már azt mondják, hogy nem is tetszik, mert túlzás...



2018. szept. 16. 21:03
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Azt hogy kicsinek látja magát az ember, nem szó szerint kell érteni. Aki sportol az jó esetben sosem elégedett. A futó mindig gyorsabban akar futni, és hiába sokkal gyorsabb mint egy átlagember, még gyorsabb akar lenni. Az úszó gyorsabban úszni, a focista több gólt lőni, a testépítő meg izmosabb akar lenni, ennyi. Nem kell pszichológusokat linkelgetni...
2018. szept. 16. 21:55
 12/40 anonim ***** válasza:
19%

11: Nő vagyok és nem vonzó a szteroiddal pumpált izom, hanem csak a fizikai munkával elért.

Nem trollkodásból írom, hanem mert ezt kérdezte a Kérdező, hogy miért túl kigyúrt a nőnek ez az alkat. Azért, mert mű és felfújt, nincs mögötte munka, izomerő.

Látszik, érződik, nem esztétikus és túl nagy.

2018. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
63%
Egy men fizikus ha 180-185 körüli,akkor versenyen kívül van vagy 100-105 kiló.Váll derék arányban eléggé ott vannak-komolyabbak mint a testépítők akik többnyire törpék-ezért még nagyobbnak néznek ki a súlyuknál,ezért nem csoda ha egy átlag csaj meghökken rajtuk.Plusz a csajok 99%a lusti és úgy van vele,hogy egy ilyen pali mellett biztosan nem ehetné a sütiket meg a többi úszógumi növelő kajáit.
2018. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
12: De mért nem vágod, hogy nő, aki ezt mondja, az nem testépítő, az nem akar minél izmosabb férfit?:)
2018. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 palilaci ***** válasza:

64%es!


Te sem lehetsz a legelesebb penge a fiokban, ha mar sikerult toroltetni az elozo valaszomat (mar ha te jelentetted, nem a masik ket troll) es sikeresen felre is ertetted azt.

2018. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már ezt a műizom dumát. Próbáljatok már meg 200 kilóval leguggolni és felállni, meg kinyomni szabályosan 150 kilót. És akkor azt mondják műizom, a pofám leszakad.


Ahhoz, hogy valaki egy építkezésen 10-15 kilós téglákat meg vödröket pakoljon nem nagy erő kell hanem állóképesség. A kettő két külön dolog.

2018. szept. 16. 22:00
 17/40 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem van itt egy hülye 2-3 fiókkal és magát erősítgeti. Elég unalmas lehetett a hétvégéje, mert már tegnap este is ezt nyomta.
2018. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
17: De ha 50 kiló vagyok, akkor hozzám az 50-60 kilós férfi a megfelelő, nekem a 70 kilós férfi is túl nagy, mért nem érted?
2018. szept. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Értjük, hogy ha 50 kilós nő vagy, akkor hozzád képest nagy a 70 kiló. Viszont az átlag magasság férfiaknál 176-178 centi, ahhoz a 70 kiló olyan se vékony se izmos kategória. Szóval ha valaki 50-60 kilós férfi az vagy nagyon vékony, vagy 160 centi magas.
2018. szept. 16. 22:03
 20/40 palilaci ***** válasza:
94%

Igazabol vannak ott 50-60kgs betonoszlopok es tarsaik, a zsakok meg 25kgnal kezdodnek atlagosan.

Tudom, mert dolgoztam ilyen munkat nemetorszagban. Kell azert oda ero, de aki nem fullad meg a kondiban egy kis edzes utan, az birni fogja az efele megterhelest, nehany nap alatt meg adaptalodik hozza a teste es szerintem jobban is fog teljesiteni egy rutinosabb venrokanal.

2018. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!