Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék kérdezni a testépíté...

Szeretnék kérdezni a testépítésröl/ fehérje tömegnövelő stb?

Figyelt kérdés

Hali! Tavaly abba kellett hagynom az edzést, kedves polgármesterünk révén.. de mindegy is, újra megnyílt! Akkori időkben BCAA Glutamin Xpress shake-t ittam rettentően durva változások történtek. Mikor megittam edzés elött késöbb olyan voltam mind akit hasbarugtak, 100 fekvőtámasz egy pillanat alatt megvolt! :') Most így lefújt erővel szeretném újra kezdeni, viszont, akkoriban az a shake pattanásokat hozott ki a fejemen, kezeimen, lábaimon.. szinte majdnem mindenhol! Lehetséges az ,hogy valami olyan dolog volt benne, amitől kipattogtam? Vagy a serdülő kor miatt? Vagy épp mindkettő közrejátszott?



Újra kezdve sem lesz semmi kedvem diétázni, nem leszek kecske..:) egy edző haverom nézett nagyokat mikor elmeséltem, hogy semmi diéta meg egészséges kaja... amit elémraknak, az minden egybe! :) Azt mondták lassabb de biztosabb.

Hülye a felfogásom elismerem.. de aki aztmondja, hogy fehérje, meg minden nélkül a legjobb, elhiszem neki! Az legalább megmarad, de én kitartok a BCAA mellett.



2018. szept. 17. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A bcaa a legjobb. Felér a növi+inzulin kombóval. Én is a glutamin xpress-t nyomom. Bedurranva 31-es a bicóm és hidegen is csak 29-re megy össze. Ez mind a forradalmian új bcaa glutamin xpress-nek köszönhető. Váltson még ma, most akciós bevezető áron, mindössze 5990 forintért
2018. szept. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem esik le hogy kamu kérdés?:D

Nem tudom mit érez ilyenkor valaki amikor ilyet ír..

Most jönni fog tudom hogy ez nem kamu.

2018. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a sült császár meg a töpörtyű vált ki hasonló hatást.

Betolok egy adagot belőle és pihenő nélkül kilapátolok egy vagon vasércet.

2018. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk előtte még betolok egy bedurranás fokozó kis kevert rakétát is.
2018. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bcaa shakeben egy kis metiltesztó is volt? :)
2018. szept. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!