Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt lesz látványo...

Mennyi idő alatt lesz látványos fejlődés otthoni edzésekkel (elfáradok, de nincsen izomlázam, egy-egy pihenő napot beiktatok) és úgy, hogy e közben nem figyelek oda a fehérjebevitelre? Nektek mennyi idő után volt nagy a változás a külsőtökön?

Figyelt kérdés

2018. szept. 25. 15:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Fekvőtámaszokat, felüléseket, ugrálásokat, satöbbi végzek. És sajnos elég husis vagyok, ezért szeretnék olyan testet. De szívesebben szereznék több izmot, csak először a kisebb izom a célom, hogy ne csak zsír legyen rajtam.😀
2018. szept. 25. 21:11
 12/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem nehéz, elmagyarázom neked hüvelykujj szabály szerint a teendőket:


1. Ne foglalkozz azzal mit gondolnak rólad a terembe lévőek, csak csináld a feladatod

2. Vegyél egy iso whey fehérjeport (2kg-osat ajánlom a scitec-től, de 1 kilós is jó ami neked megfizethető) enélkül semmi fejlődés nincsen.. Egyik haverom 1 éve edz, nem szed fehérjeport és ugyanolyan vékony

3. Ajánlom, hogy brokkolit, spárgát és egyébb zöldséget vigyél be mindennap, egy csirke felsőcomb (1 kilója olcsó és legtöbb fehérje abba van.) meg rizst/édesburgonyát/krumplipürét köretként. És minimum 4x egyél egy nap, ajánlott 5

4. Próbálj meg napi 8 órát aludni, ez a legfontosabb

5egy izomcsoportra hagyd 48 óráig pihenni, fontos a regenerálódás (azért ne kezd el majd otthon mikor vágni kell a füvet vagy mást csinálni azzal jönni, hogy bocs regenerálódok.

6. Csinálj egy Összetett edzéstervet, naponta 2 izomcsoportra edzél, 3-4 gyakorlat egy izomcsoportra

7. Edzés közben motiváld azzal magad, mint pl. "Nem vagyok b*zi" (de nehogy kiabáld 😂)

8. Csinálj naponta saját súlyos gyakorlatokat, plankeket

2019. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!