Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meddig kellene ezért gyúrnom?

Meddig kellene ezért gyúrnom?

Figyelt kérdés

Hány év?

Ilyen szeretnék lenni:

[link]

És most ilyen vagyok :

[link]

Hány évig tartana, úgy hogy minden héten egyszer, szombaton járnék kondiba.

És kisebb súllyal kezdve, és emelve....

Fehérjét innék edzés után, de szteroidot nem...



Voltam én ginyó' is, de már nem vagyok az, és erős testalkat, izom is van, mert 10 éve itthon 30 kg-os súlyzóval edzettem.

25 éves férfi vagyok.



2018. nov. 1. 20:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Leírnád nekünk, mit és mennyit eszel általában?
2018. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Étrendre gondolom szarni fogsz.


"Változatosan eszek"

Ez szart sem jelent. Nem az számít, hogy változatos kajákat egyél, hanem hogy mindig bevidd a megfelelő tápanyagmennyiséget fehérjéből, szénhidrátból, stb.


Napi 5-6 étkezés kell, ami alapvetően csirkemellből és rizsből kell álljon, zöldséggel. A csirkemell még kiváltható hallal, tojással, sovány túróval, csirkecombbal. A rizs zabpehellyel, hüvelyesekkel alapvetően. Kajából annyi kell, hogy a napi fehérje 2 g/testsúlykilogramm, a napi szénhidrát durván 5 g/tstkg legyen. Tehát ha pl 100 kiló vagy, akkor 200 g állati fehérje és 500 g szénhidrát, de ezt neked kell kiszámolni.


Ha szarsz az étrendre, nem érsz majd el semmit, hiába fehérjézel. Az 1 edzés is nagyon húzós.

2018. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 palilaci ***** válasza:

Utolso nehany ponton hulyeseget beszel.

Nem kell 6szor enni egy nap, es hiaba vagy 100kg, ha van egy 30%os testzsirod, nem kell ugyanannyi feherjemennyiseg mint aki szalkasan 100kg.


Heti 1 edzes keves, a reggeli tornazgatas szinte semmi. A valtozatos etkezes pedig nem jelent semmit (ahogy fentebb is irtak miert). Minimum heti 3 kellene, plusz 1-2 kardio, minimalis kcal minusz, magas feherjebevitel (130g-150g ha 75kgra) foleg alapgyakorlatokra koncentralni, folyamatos progresszioval azaz terhelesnovelessel. 1-2 ev alatt igy lemegy egy teskompozicio valtas, ami osszesegeben jobb mint a tomegeles-szalkasitas ciklizalasa skinnyfatkent. En igy tolnam legalabbis.


Ha ugy nezel ki, mint a mellekelt kepen, akkor egy deka izom sincs rajtad viszont zsir igen, azaz skinnyfat vagy.


Tehat osszegezzuk: a leheto legszarabb alappal akarsz elerni egy kozel natural maxot, heti 1 edzessel nehany evecske alatt. Sok sikert :D

2018. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Ne ilyen alpári stílusba már!

Ahogyan azt már többször is írtam, nem én vagyok a képen, és NEM így nézek ki, de nem találtam képet.

És van izom rajtam..


DE nem érek rá, heti 3x.

Esetleg úgy, hogy szombat-vasárnap.

De akkor se nagyon.

És mégegyszer!

Van rajtam izom!

NEM ÉN VAGYOK A KÉPEN!!!!!!!

2018. nov. 2. 18:29
 15/26 A kérdező kommentje:

Na kb így, de még mindig nem én vagyok, és még mindig kövér hozzám képest.

[link]

2018. nov. 2. 18:31
 16/26 A kérdező kommentje:
És van rajtam izom..
2018. nov. 2. 18:32
 17/26 A kérdező kommentje:

De tudjátok mit?

Nem foglalkozok veletek!

Csak baromkodtok, meg a kötekedés az megy rendesen..

Ne is írjon ide senki, mert aki ebben tapasztalt, az nem jár ilyen hülye oldalon.

Ne is próbáljatok írni!

Viszlát

2018. nov. 2. 18:33
 18/26 A kérdező kommentje:
2018. nov. 2. 18:40
 19/26 anonim ***** válasza:
A kajás, étrendes felvetésekre miért nem szólsz semmit?
2018. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ne borulj ki, nem érdemes. A srác inspiratív, de ő heti öt edzést tolt, és az alkata sem volt vészesen rossz, és a legjobb korban gyúrt rá.
2018. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!