Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meddig kellene ezért gyúrnom?

Meddig kellene ezért gyúrnom?

Figyelt kérdés

Hány év?

Ilyen szeretnék lenni:

[link]

És most ilyen vagyok :

[link]

Hány évig tartana, úgy hogy minden héten egyszer, szombaton járnék kondiba.

És kisebb súllyal kezdve, és emelve....

Fehérjét innék edzés után, de szteroidot nem...



Voltam én ginyó' is, de már nem vagyok az, és erős testalkat, izom is van, mert 10 éve itthon 30 kg-os súlyzóval edzettem.

25 éves férfi vagyok.



2018. nov. 1. 20:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ha a szombat - vasárnap belefér, egy hétköznapot ki kell szakítani (vannak éjjel-nappali termek, ha Bp-n élsz, a vidéki helyzetet nem ismerem).
2018. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Figyelj, oké, hogy aki nem normális hangnemben írt, azt te kritizálod. Viszont akik leírták az igazságot segítő szándékkal azokat miért kell leszólni? Sokan azért vannak itt, mert értenek hozzá és másoknak akarnak segíteni. De azon nem kell besértődni, mert valami nem úgy van, ahogy azt te gondolod. Nem értesz hozzá (ez már érződik a ,,fehérjét innék edzés után, de szteroidot nem" mondatból is..). Oké. Megkérdezted, válaszokat is kaptál. De nem. Neked ez nem elég. Szerinted baromság. Akkor tudod mit? Csináld ahogy akarod. Ne egyél normálisan és eddzél heti 1szer. Csak azt írd le még kérlek, hogy 1 edzés alatt akarod letudni az egész testet+kardiót? Na azt megnézem.... Na mindegy. Itt a sok válasz amiből tanulhattál. Ha kérdésed van írj nyugodtan normális hangnemben.
2018. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
A videóhoz.... Szerinted? 1.16 éves. 2. Nem volt súlyfelesleg. 3.Gondolom normálisan kajált. 4. Tuti volt edzésterv és nem heti 1 alkalom. Na hajrá!
2018. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 palilaci ***** válasza:
Szerintem boven felfogtuk hogy nem te vagy a kepen. Ha pedig ugy, vagy hasonloan nezel ki, mint az ott latott urak, akkor skinnyfat vagy, azaz nincs rajtad valami sok izom.
2018. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 palilaci ***** válasza:

Amugy elegge nevetseges, ahogyan sorra cafolsz a sajat szavaidra.

Eloszor mondod, kb ugy nezel ki mint a kepen. Jon a kritika aztan megsem ugy, hanem igy. Ja de arra se hasonlitasz, vagyis de. Vegul ne irjon ide senki (ha mar fajnak a tenyek) mert itt mindenki legalabb olyan szellemileg alultaplalt, hormonzavaros lottyedek mint te, es amugy biztos nem is ertunk hozza (na ez volt alpari te ertelmetlen surmo).

Skinnyfat voltam, leirtam mit csinalj, ami pedig kimaradt, azt pedig a tobbiek adtak at. De elj csak abban tudatban, hogy eleg heti 1 edzes es 4-5 ev ahhoz a formahoz, olyan alappal. A semminel vegulis tobb.

2018. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj, ha ennyire nincs időd, de komolyan gondolod, akkor vegyél otthonra súlyokat, fekpadot meg egy erőkeretet. Más nem kell.

Heti 2 edzés legalább meg kellene, hogy legyen, de még az is kevés. Heti 3 kellene.

És inkább magadról rakjál ki képet, mert az egyszerűbb.

A kinézet alapja amúgy az étrend, tehát az első az legyen.

Aki meg heti 1x jár és olyan, mint a fazon a képen (mármint a kigyúrt), akkor az tol valami okosságot vagy csak te nézed nagyon kigyúrtnak.

2018. nov. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!