Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit kéne csinálnom ha ilyen...

Mit kéne csinálnom ha ilyen testet szeretnék? Zac Efron testet szeretnék, szálkásítsak, tömegeljek? 16/F 183cm 66kg

Figyelt kérdés

3hete elkezdtem kondizni, és megpróbálom vegyíteni a street workouttal..Megvan a kellő motivációm, és elég komolyan is veszem..Jelenleg az étrenddel vannak a problémák, de megoldom őket..Az a kérdésem lenne, hogy most szálkásítanom kéne, vagy tömeget növelni?

Nagyon rossz genetikám van, legalábbis szerintem, iszonyú sokat eszem, magas vagyok, a végtagjaim vékonyak, de viszont a hasamra, és a combomra hízom..

Egy Zac Efron(pl mint a Baywatch-ban) testet szeretnék elérni, tudom hogy ez nem naturál, és még úgy is 2-3-4 év..Szóval mivel 183cm vagyok, 66kg szóval lényegében sovány vagyok, mégis nagyon zsíros a hasam, így mit kéne tennem?Kockahasat szeretnék a későbbiekben, de 66kg-val diétázni szerintem nem kéne..Szóval ha jó a gondolkodásom akkor 1év alatt feltudnák szedni 12kg-t (kb 8-9k izom, 2-3kg zsír-t), szóval lennék olyan 78-79kg, utána kéne szálkásítanom, és diétázni?


2018. nov. 6. 19:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

A kérdezőt én hol oktattam ki? Másold már be.

Csupán kíváncsi volt hogy tud elérni egy Zac Efron formát. Lehet hogy túl szigórú az én tanácsom, de egy ilyen test elkészítéséhez kellenek is NATURÁLBAN.

2018. nov. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy sikerült a hangnemem változtatni.


Te is tudod, én is, valószínű a kérdező is, hogy nem lesz olyan. De ez nem baj, a lényeg, hogy a kérdező változtatni akar, tenni, sportolni ez tök jó. De ha már azonnal ilyen módon letámadod, hogy mi nem jó, nagyon szigorúnak kell lenni stb. akkor az egésztől úgy el megy a kedve, hogy soha nem is jön vissza.


A lényeg, hogy sportoljon, egyen normálisan, legyen valamilyen étrend amit nagyjából be is tart. Igen, lehet enni rántott húst is, még sajtot is, lehet inni tejet és a tojás sárgáját se kell kidobni.

Nem az ételek rosszak vagy jók hanem az étrend, nyilván ha csak rántott húst eszik az nem vezet sehova ahogy a csirkemell rizs kizárólagos fogyasztása is elmebaj kategória.


Egy egészséges, normális étrend sportos élet, sportos megjelenés. Ez mind hozható ésszerű keretek között. Szerintem ha egy 16 éves mint a kérdező, ezt célozza meg és ezt valóban fontosnak tartja és tesz is érte az szuper dolog. Még akkor is ha nem iszonyat szigorú és nem veszi vérkomolyan a dolgokat. Vessük már össze ezt a többi 16 évesnél... nem muszáj átesni a ló túloldalára.

2018. nov. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Rendben van.
2018. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nagyszerű, akkor ez meg van tárgyalva.
2018. nov. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Ismerem a testem, valószínű vékony csontozatú vagyok, ha létezik ilyen, és kevesebbet nyomnak a csontjaim, vagy a szerveim nemtudom, de a hasam az tényleg nagyon zsíros.. Már egy kezdődő sörhas..Egyépként, igen az első célom az, hogy legyek sportos, egészségesen éljek, aztán jöhet a többi..Még mindig jobb mint kb az összes haverom(Napi 1doboz cigi elfogy, péntek szombat fullreszegseg.. 25evesen tudőrakot akarnak)..Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2018. nov. 11. 18:35
 26/26 anonim ***** válasza:
Komolyan csinálj már egy fotót. Nem akarom elhinni, hogy sörhasad van :D
2018. nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!