Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit kéne csinálnom ha ilyen...

Mit kéne csinálnom ha ilyen testet szeretnék? Zac Efron testet szeretnék, szálkásítsak, tömegeljek? 16/F 183cm 66kg

Figyelt kérdés

3hete elkezdtem kondizni, és megpróbálom vegyíteni a street workouttal..Megvan a kellő motivációm, és elég komolyan is veszem..Jelenleg az étrenddel vannak a problémák, de megoldom őket..Az a kérdésem lenne, hogy most szálkásítanom kéne, vagy tömeget növelni?

Nagyon rossz genetikám van, legalábbis szerintem, iszonyú sokat eszem, magas vagyok, a végtagjaim vékonyak, de viszont a hasamra, és a combomra hízom..

Egy Zac Efron(pl mint a Baywatch-ban) testet szeretnék elérni, tudom hogy ez nem naturál, és még úgy is 2-3-4 év..Szóval mivel 183cm vagyok, 66kg szóval lényegében sovány vagyok, mégis nagyon zsíros a hasam, így mit kéne tennem?Kockahasat szeretnék a későbbiekben, de 66kg-val diétázni szerintem nem kéne..Szóval ha jó a gondolkodásom akkor 1év alatt feltudnák szedni 12kg-t (kb 8-9k izom, 2-3kg zsír-t), szóval lennék olyan 78-79kg, utána kéne szálkásítanom, és diétázni?


2018. nov. 6. 19:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Lehet. De kinézetben te vagy a kislány, én meg a görög isten mert válogatok;)
2018. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
8/11 : Lehet hogy te extrém módon ektomorf vagy, és akármilyen szemetet összezabálsz, akkor is giliszta maradsz, de a normál testalkatú emberek bizony úgy meghíznak a rántott hústól, mint a disznó. Márpedig a kérdezőnek zsiros a hasa, amitől szeretne megszabadulni, és ez nagy mértékben köszönhető annak, hogy a húst, mint a legfontosabb proteinforrást csak rántott hús formájában eszi meg. Lisztben, tojásban (szoval zsirban), prézliben megforgatott hús, olajban kisütve. Gondolj már bele, hogy mi ez a szemét. Biztos út az elhizáshoz. Ezt már csak a rántott sajt tudja felülmúlni, az már tényleg nem más, mint zsir, szénhidrátban és zsirban meghempergetve, majd olajban kisütve :)
2018. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
#12 Ezt magyarázhatod neki, mi csak válogatós kislányok vagyunk..
2018. nov. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

A rántottsajt a kedvenc kajám xdddd

Amúgy bírom hogy egyből "kislány" leszem..Azért mert most 16évesen nem szeretem/utálom a húst..Az izét is..és olyan rágós szar, vagy lehet csak amikor párszor kóstoltam akkor rossz volt..De attól még lehet hogy lesz majd olyan, hogy húsimádó leszem..Szüleim kisgyermek koromban nemszoktattak rá a változatos étrendre, aztkellett volna mondaniuk hogy "azt eszed amit eléd teszünk" ehelyett azt tették, amit én kértem..De nővérem is 20éves koráig utálta a húst, most pedig egésznap azt eszik.

2018. nov. 7. 15:49
 15/26 anonim ***** válasza:

"Márpedig a kérdezőnek zsiros a hasa"


183cm és 66kg a kérdező! Saját megítélése szerint zsíros a hasa. Szerinted mennyi zsír van egy 183cm 66 kilós emberen? Kb. semmi.


"Lehet hogy te extrém módon ektomorf vagy, és akármilyen szemetet összezabálsz, akkor is giliszta maradsz"


Nyilván giliszta vagyok 85 kilóval :D


Azt pedig érted, hogy nincs rossz étel, pláne nem szemét ahogy egyesek hívják? Az étrend az lehet rossz. De ez a rettegek minden ételtől jaj csak a pipicicit szabad enni brokkolival hozzáállás totál beteges.


Te meg 62-es te nem válogatós kislány vagy hanem csak szimplán nem vagy túl okos. :)

2018. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

183 centisen , 66 kilósan nem lehet valki zsíros ?

Tudod mit jelent az hogy skinny fat?Parancsolj. [link]

A kérdezőt ne nézd már ennyire le, hogy ne tudja a saját testét leírni.

Te nem vagy a komplett ne haragudj. Ne is égesd itt magad tovább.

2018. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Ez gyerek ezen a képen szerintetek zsíros?

Ezen csak szimplán semmi nincs. Se izom, se zsír se semmi. 0 forma. Ennyi. Full átlagos semmi forma. Hívhatod úgy ahogy akarod, szkinifet vagy amit akarsz.



VISZONT!


Te suttyó, hogy veszed a bátorságot arra, hogy bárkire olyat mondasz, hogy nem komplett? Mégis mit képzelsz te magadról? Vigyázzál a szádra!

2018. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Dobjál már egy képet kérdező, hogy a 62-es nagyokos kollégával megvitassuk a tested zsírtáralmát.
2018. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nesze B+ 62-es zsírszakértő, van itt valaki akire ráférne a szakértelmed


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__959..

2018. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Nekem is van tapasztalatom bőven képzeld. Semmi tanácsot nem adtál a kérdezőnek hanem kritizáltad. Ez nem az nem jó így nem jó.


Nem veszítenek észre, hogy te és a hozzád hasonlók inkább eltántorítják az olyanokat mint a kérdező, minthogy meghoznák kedvüket.


A kötözkodést meg bizony te kezdted csak törölték a moderátorok mert olyan hangnemben írsz nekem folyamatosan...

Arra miért nem reagálsz amit írtam, hogy nem az adott étel a rossz hanem az étrend? Ha? Ja mert én nulla vagyok és nem értek hozzá. Oké. Ez aztán az érvelés :D

2018. nov. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!