Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 1x vagy heti 2x minden...

Heti 1x vagy heti 2x minden dolgozzak meg minden izomcsoport?

Figyelt kérdés

Fél évet edzettem otthon (fekvőtámasz,húzódzkodás,szabadsúly), majd 2hete kezdtem el terembe járni.

Heti 3+1 napot érek rá edzeni.( A +1 a futást, guggolást jelenti.) A célom a tömegnövelés.


Melyik lenne szerintetek előnyösebb?

Ha mondjuk mell -váll-tricepsz és hát-kar jelleggel heti 2x (illetve 1,5x jobban mondva) edzenék meg mindent, testrészenként 9-10sorozattal,

vagy

Ha heti 3 alkalom során 1x ezdenék minden csoportra PL: mell -tricepsz , hát -has bicepsz- váll és ezekre 9-10 helyett 13-14 sorozattal ?


Picit talán bonyolultan vázoltam fel,de remélem érthető a lényeg:)



2018. nov. 30. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A lehető legjobban szét kell bontani, minden egyes izomra külön edzés menjen heti 2x.
2018. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem 1x eddz meg egy izomcsoportot egy héten,de azt keményen.ha túlzásba viszed,többet árt mint használ...elég lenne 4x8 minél nagyobb súllyal ha tömegelni akarsz.
2018. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!