Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha kezdő szintről szteroidozné...

Ha kezdő szintről szteroidoznék de nem érném el a naturál határaimat a kúra után megmaradna az izomtömeg, vagy a jó része?

Figyelt kérdés

A naturál határig meglehet tartani egy szteroiddal szerzett izomtömeget jó táplálkozással és edzéssel? Amennyiben nem, mekkora részét lehetne megtartani kb? A ne koxolj és a leszóló válaszokat nem kérem, még akkor sem ha ilyet akarna írni alapjáraton mindenki, meg van az oka, hogy nem naturál szeretnék lenni.


Ui: Amennyiben letörli valamelyik moderátor a kérdést ha kérhetem mutassa meg azt a piros figyelmeztető szöveget ami kérdés törlése után jelenik meg.


Boldog Karácsonyt mindenkinek!



2018. dec. 19. 19:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld úgy, hogy inkább csak edzegetsz (ne érts félre, az is kemény, csak nincs igazi teljesítménykényszer, hanem csak mondjuk a munka öröméért), eleget és egészségesen táplálkozol, picit hízol nem pánikolsz, és ügyelsz az egészségedre, sokat vagy levegőn (normálisan nekiöltözöl, nem izzadsz le, tudod), ilyesmi. És lelki nyugalom. Gyakorlatilag egy régi paraszt alapjárata: keményen dolgozol, de messze nem szakadsz meg, jókat eszel évszaknak megfelelően (télen kamrából, meg itt pozitív irányba lehet és érdemes csalni azért), pocak elfogadott, teljes a béke. Meg lehetőleg kint edze(get)ni. Mondjuk laza fegyenc a jelenlegi határaid alatt, érzéssel. Ez nagyjából mindennapos is lehet, és nagyon jótékonyan hat a valódi erősödésre. A sűrű izomzat, ahogy néha még ma is emlegetik

Ami azért jó, mert a normál fullos edzéseden többet bírsz és nagyobbakat vállalhatsz majd. És hamar kiderül majd, ha nem jó az étrended, vagy ha túl vagy a határaidon, amikor csak edzel és gyengülsz.

2018. dec. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Inkább nem válaszolok mert úgyse tetszene.
2018. dec. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jaj amúgy nem te vagy az aki múltkor is kiírt egy hasonló kérdést? Te vagy aki herbálozott, nem?


Akkor végülis nyugodtan mehet a koksz, nem tud már sokat ártani.

2018. dec. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én nem herbáloztam. Köszönöm a válaszokat, ha akar valaki írhat még természetesen.
2018. dec. 22. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!