Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroid, gyúrás, nők?

Szteroid, gyúrás, nők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy én egy nagyon vékony ember vagyok, már gusztustalanul. De most már elegem lett ebből. Szeretnék én is barátnőt, mint mások, tehát nem lehet így kinézni. Ezért kérdeznék a szteroidokról. Sok vita van arról, hogy tényleg árt e vagy sem. Szóval valaki alá tudja támasztani vmi komolyabb cikkel, kutatással, hogy a szteroid tényleg nagyon veszélyes e, vagy ez csak rémhír? Illetve tényleg nem használ mindenkinek?


20F, 63 kg, 52 százalék izom, 4ésfél százalék testzsír (igen, sajnos eszméletlenül vékony vagyok)



2019. jan. 9. 03:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Nem a formád miatt nincs barátnőd. Inkább nem jó helyen keresel. Vagy nem jó a stílusod. Ha jó a stílusod, tapadni fognak rád a lányok.

Ha nem akarsz ennyire szálkás lenni, akkor óvatosan csempéssz kis zsírt az étkezésedbe. Pl. margarin a tejfeles túróba. Nekem ettől felment 5% kölüliről 7-8%-ra.

2019. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
35%

Nem rossz a forma tesó, de kéne még egy kis hús valóban.

Heti 600mg test e és 400 mg deca menjen 16 hétig. Első 6 hétben mehet danabol napi 50 mg.


Így pár kiló minőségi izom garantált.

2019. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
35%

#12

Aztán a cycle után abbahagyja és az a sok munka kárba vész, amikor ez az izom le is megy róla...

ördögi kör ez. ha abbahagyod, minden hiába. ha nem, akkor csak még tovább mérgezed magad...

2019. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Igen, az a baj, hogy nagyon vézna vagyok. A ruha nélküli képeken még elmegy a dolog.

De ruhába látszik, hogy nagyon gizda vagyok xd

Például itt:

[link]

Hát tejtermékeket eszek mindennap, nem tűnik túl hasznosnak. Meg egy ideig gyorsétteremben kajáltam mindne nap, attól se lett semmi. Bár ez mondjuk nem rossz, sőt :D csak edzésben nagyon hátráltat, szinte lehetetlenné teszi

2019. jan. 9. 16:14
 15/27 anonim ***** válasza:

Számold a kalóriákat/makrókat.

Egyél a napi szükségletedhez +500kcalt, és legyen meg a 2g/ttkg fehérje.

Simán jönni fog rád az izom, nem kell ide kox.

2019. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
tej és zabpehely jó am kalóriában nem? meg edzés után fehérjepor, és egy hús ebédre?
2019. jan. 9. 17:10
 17/27 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a forma, nem kell mindenkinek 100 kilósnak lenni. Vagy igen?


A felső nélküli képen eleg jo.


Lehet a ruhazkodast cseszed el. Én 185cm 70kg vagyok de simán felveszem mar feszülős pólókat... Nyilvan amikor 55 voltam akkor inkabb bővebb ingeket hordtam én is....

2019. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

A kinézetednek nincs köze hozzá, hogy nincs csajod. Teljesen normális, szálkás testalkatod van. Fél karomat odaadnám, ha ilyen alkat lennék. Nekem már azért szenvednem kell, hogy mázsa alá befogyjak. Dagadt vagyok, mégis van csajom. Az okokat magadban kéne keresni, és nem a külsődben.

A koxot felejtsd el! Van aki évtizedekig elél rajta, mást egy kúra tönkretehet. Soha nem fogod tudni, hogy veled mit tesz. Ráadásul legtöbbször nem is tudod, hogy mit tolsz, mert hamisítványok és zuglaborok termékei keringenek.

Azzal sokat nem veszítesz, ha nekiállsz súlyzózni kicsit, és figyelsz, hogy többet egyél. De ettől még semmilyen gondod nem fog megoldódni.

2019. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most valóban kondizom egy ideje, a gépeket tolom főleg.

2019. jan. 9. 19:10
 20/27 anonim ***** válasza:

"minőségi izom garantált."

:DDD

2019. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!