Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroid, gyúrás, nők?

Szteroid, gyúrás, nők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy én egy nagyon vékony ember vagyok, már gusztustalanul. De most már elegem lett ebből. Szeretnék én is barátnőt, mint mások, tehát nem lehet így kinézni. Ezért kérdeznék a szteroidokról. Sok vita van arról, hogy tényleg árt e vagy sem. Szóval valaki alá tudja támasztani vmi komolyabb cikkel, kutatással, hogy a szteroid tényleg nagyon veszélyes e, vagy ez csak rémhír? Illetve tényleg nem használ mindenkinek?


20F, 63 kg, 52 százalék izom, 4ésfél százalék testzsír (igen, sajnos eszméletlenül vékony vagyok)



2019. jan. 9. 03:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Úgy hogy csak mell bicepszre edzek.


De legalább nekem nem a bojler feszül a 6XLes pólón mint nálad :D

2019. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Naja.

Vajon miért nincs is a kedves trollunknak százaléka?

Modok: elég újraregisztrálás gyanús. Ami ugye tilos...

2019. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

Úristen tilos. Jelents fel.



[link]

2019. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Andi80018 ***** válasza:
Szerintem örülj neki, hogy ilyen a vázad, és vagy egy deformált, zsíros gyerek. Erre már tudsz építkezni, csak a kajára kell odafigyelni, ez másképpen nem fog menni. Vannak tömegnövelő étrendek, és természetesen nagy súlyos edzés kell. Én a helyedben lehet keresnék egy jó edzőt, aki hiteles, nem 2 hónapja esett be a terembe, sokat tud segíteni, mentálisan is. Tehát akinek több évtizedes tapasztalata van. A koxot meg felejtsd el, ha normális életvitelt akarsz folytatni, és nem felakasztani magad 30 évesen. Egyébként még neked a korodnál fogva is úgymond gyerektested van. Ez változni fog, ahogy férfiasodsz, főleg, ha rendbe teszed a kajálást, és edzel. :-) Én nem látok nagy problémát.
2019. jan. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"koxot meg felejtsd el, ha normális életvitelt akarsz folytatni, és nem felakasztani magad 30 évesen"


Sok baromságot olvastam én már itt, de ez visz mindent :D

2019. jan. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Kérdező nem kell elkeseredni, az alapok jók. Naturálban is lehet jó formád. Szerintem kezdj el tömegelni, nem kell semmiféle szteroid.
2019. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem is biológiai kor miatt ilyen. Egyébként meg r0@ggyá+, mi acélos már!
2019. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!