Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért mondják, hogy a fekvőtám...

Miért mondják, hogy a fekvőtámasz nem változtat a testen?

Figyelt kérdés

Az emberek (főleg edzőtermesek) szerint ez önmagába semmire sem elég csak arra, hogy fittebb legyek.

Kipróbáltam azt, hogy egy hónapig minden nap 200-at és jócskán megváltoztatott. Igaz, hogy vékony vagyok és ruhán keresztül nem látszik, de ha összehasonlítom akkor érzékelhető.

Ezek alapján, meg sok YouTube videó alapján miért mondják sokan, hogy minden 31 napos edzés hülyeség?!



2019. jan. 13. 09:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Mire gondolsz? Hogy jött ide? Miért kívánod a halálom?
2019. jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Én nem kívánom, ha te ebből azt olvastad ki akkor tanulj szövegértést is ne csak a súlyokat emelgesd. Úgy jött ide, hogy folytassátok az edzést a sok tömegnövelővel meg kreatinnal aztán lehet sírni ha tönkremegy a vesétek meg hasonló finomságok, mert szerintetek csak akkor lesztek erősek meg látványosak ha ezeket még pluszba beszeded a gyúrás mellé és felfúj mint egy lufit. Utána meg pár hét alatt lehugyozod magadról az egész vizes “izmodat” meg erősségedet.
2019. jan. 13. 12:04
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Legalább mi nem vagyunk ilyen pénztelen girnyók aki egy nőt sem tud összeszedni
2019. jan. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

A tömegnövelő hogy tenné tönkre a vesét? Az szó szerint csak ch meg fehérje...

A kreatin sem teszi tönkre a vesét, főleg moderált (értelmes és hasznos) mennyiségben.

És azt valahogy elfelejted, hogy egy csomóan egyiket sem fogyasztják.

Ezektől (gondolom a kreatinra gondoltál) nem jön fel 20 kiló víz, kevered őket a Z kategóriás koxszal...

Értem én, hogy minden áron a (hobbi)testépítőket akarod szidni, de 0 háttértudással csak magadból csinálsz hülyét.

2019. jan. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Nem vagyok képtelen barátnőt szerezni és attól még pénztelen sem vagyok mert nem húzom az igát 20 évesen egy gyárban a minimálbérért.

Nem értek hozzá az biztos, amit írtam képletes volt ha nem tűnt volna fel. Viszont azt szó szoros értelemben mondom, hogy zéró, nulla amit ti műveltek a konditeremben, műanyag az egész. Ez sport? Ezt ti sportnak nevezitek, hogy kellemes 20 fokban felemelitek a súlyokat párszor? Majd ha olyan konditok lesz a kinézet mellé mint egy vízipólósnak, vagy a melegbe lefutottok legalább egy fél maratont, vagy kint edzetek -10 fokba mint a focisták, utána meg tétmeccseket játszotok akkor beszéhettek.

Az meg, hogy felbírsz 500 kilót kétszer... én meg lefutom 10 másodpercen belül a 100-at. Akik erre vergődnek, hogy izmosak mert a konditerembe 2 év alatt felpumpálták magukat meg egyenesen lenézem.

Részemről ennyi, nem fogok agyaggalamb “kemény férfiakkal” vitatkozni, akik tonnaszámra eszik a sok vackot mert másképp nem ér semmit a gyúrásuk.

Szép napot nektek, bábok! :D

2019. jan. 13. 12:44
 26/27 anonim ***** válasza:
32%
Szia!
2019. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hormonrage? :D
2019. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!