Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kondisok miért ilyen izzadsá...

A kondisok miért ilyen izzadságfóbiásak?

Figyelt kérdés

Lejárogatok edzeni küzdősport mellett. Leteszem a törölközőt, mert látom más is így csinálja de vannak akik konkrétan rettegnek szerintem.


Fertőtlenítővel mossa le a padot a másik után...


Én 10+ éve küzdősportolok más ember izzadsága vagy akár vére nem zavar. Meg ahogy észrevetzem a környezetemben mást se. Majd lezuhanyozok edzés/ meccs után azt kész.


Nem értem, ez ilyen piperkőcség dolog vagy tényleg valami fóbia?



2019. jan. 13. 09:46
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
36%
Aztán meg közben a 70-es a fő provokátor...
2019. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%
Így van, a testépítők fóbiások, a küzdősportolók sokkal jobbak. Ez mi?
2019. jan. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
44%
Mert egy kondis valjuk be nem olyan kemény mint egy küzdősportoló. Oda bármilyen ember járhat, de küzdősportra nem.
2019. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
29%
Küzdősportra miért ne járhatna bármilyen ember?
2019. jan. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
92%
A legtöbb helyen kötelező törölközőt használni és magad után lefertőtleníteni a gépeket
2019. jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

"Küzdősportra miért ne járhatna bármilyen ember?"


A nyápicok hamar kihullanak. Aki kis izzadság miatt retteg az nyápic.


"A legtöbb helyen kötelező törölközőt használni és magad után lefertőtleníteni a gépeket"


Fertőtleníteni... Fertőző az izzadság? Ezt nem tudtam. Mit terjeszt?

2019. jan. 13. 11:04
 17/34 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj meg, de szerintem alap, hogy nem fetrengek bele más ganéjába.

A BJJ más, mert ugye ott nincs mese.

Ez olyan, hogy elalszok én a szabad ég alatt is, de ha lehet ágyban alszok.

2019. jan. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Úgy kéne bjjzni, hogy törölközővel jól betekerjük magunkat aztán adj neki. Sokkal igényesebb lenne. Nehogy már más ganéjához hozzáérjek. Rajtam kívül mindenki más undorító. Mondjuk akkor másnak meg én vagyok az de az mellékes :D
2019. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk pl a teremben ki van ragasztva minden gépre, hogy legyél oly' drága, és használat után takarítsd le. Van kitéve törlőkendő, fertőtlenítő folyadék, nem bonyolult.

Mikor elkezdtem járni, az edző első napon ezzel az infóval kezdte, még a kardio gépeknél is(!), ahol csak a panelt mancsolod össze ugyebár.


Szóval ez lenne a normális. Viszont sokan nem csinálják, ellenőrizni kábé lehetetlen, úgyhogy marad az, hogy viszed a törülközőt és úgy használod.


Ez nem irtózás meg fújolás, alapvető kultúra (lenne).

2019. jan. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
75%

Első válaszoló!

A "dagadt undorító nő", legalább tesz azért, hogy lefogyjon és szép legyen, tisztelettel kellenne lenned felé!

De Te a bunkó, paraszt stílusoddal egyedül fogsz megnyomorodni örök életedben! Mert azon semmivel nem lehet segíteni, ha valalki lelki nyomorék.


Kérdező: Valahol értem mi a bajod, vannak olyan metroszexuális body builderek akik rosszabbak, mint egy 14 éves kislány, nem kell velük foglalkozni. De azért az alap higiénia, pl. ha egy fekvőpadot csatakosra izzadsz illik lefertőtleníteni.... A futópadon ahol csak 2 helyen kapaszkodsz és cípőben érsz a szalaghoz tulajdonképpen én még nem láttam letörölni. Max. takarítok által, szerintem ezt gépek és terem válogatja.

2019. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!