Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kondisok miért ilyen izzadsá...

A kondisok miért ilyen izzadságfóbiásak?

Figyelt kérdés

Lejárogatok edzeni küzdősport mellett. Leteszem a törölközőt, mert látom más is így csinálja de vannak akik konkrétan rettegnek szerintem.


Fertőtlenítővel mossa le a padot a másik után...


Én 10+ éve küzdősportolok más ember izzadsága vagy akár vére nem zavar. Meg ahogy észrevetzem a környezetemben mást se. Majd lezuhanyozok edzés/ meccs után azt kész.


Nem értem, ez ilyen piperkőcség dolog vagy tényleg valami fóbia?



2019. jan. 13. 09:46
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%

Motorosfóka, meddig akarod mèg ezt csinàlni?

Jò lenne ha màr befejezned a trollkodast.

2019. jan. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
81%

1. Ahova jártam edzőtetrembe, mindenütt benne volt a hazirendben, hogy használat után a gépeket le kell törölni. Meg a legszakadtabb kis teremben is és biztosítottak hozzá eszközt.

2. Nekem nincs gusztusom, más lucskos, sokszor büdös izzadságába belefeküdni, mert törölközőt sem használ.

Igaz nő vagyok, de én férfiakat is látok törölgetni maguk után.

Nem értem ez neked miért probléma.

2019. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
78%

Kaptál már el rózsa foltos gombát? Mert az minden edzőteremben ott van. Lábgombát uszodában? Herpeszt, mert valaki oda cseppentett 1-2 vírust?

Nem? Jó neked. Tegyük fel, hogy ezek ellen védett vagy és nem érdekelnek. OK.


A vérrel végülis minden nemi-betegség átadható, de gondolom ez sem zavar, hiszen kemény fából vagy.


Nos én nem vagyok kemény fából. És mégis beengednek a kondiba. Én nem szeretem, hogy mások izzadt testét magamhoz dörzsöljem. Van egyfajta homoerotikus része a küzdősportoknak, ami sokaknak tetszik. Nekem pl az sem.


Ez nem fóbia. Ez teljesen egészséges undor. Van, akit nem taszít, van akit igen. Az, hogy te nem vagy hajlandó elfogadni, hogy másnak valami nem tetszik és szerinted csak az a helyes, amit te gondolsz/érzel, az azt sugallja, hogy nem vagy egy érzékeny ember se testileg, lelkileg.


Ha lenne egy HIV fertőzött tagotok, és tudnád, hogy a vére érintkezik akár egy dörzsöléssel a testeden és már te is fertőzött lennél, akkor vajon hogy állnál hozzá a másikhoz?


Tudod a GYM-be bárkit beengednek.

2019. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
19%

21. Csak nem te vagy az aki tegnap privátban veréssel fenyegetőzött. Te eszednél vagy?


1. Nem tudom mi ez a motorosfokázás?! De látszik nagyon beakadt nálad.

2. Tegnap banoltak már, ma megint itt vagy. Nincs jobb dolgod? Meg amúgy szabályellenes is.

3. Buta troll vagy.

2019. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Félre értettek egy kicsit. Én betartom a szabályokat és ott a törülköző. Csak furcsálom. Mindegy is.



Ezt az utolsó két trollt meg megkérném, hogy folytassák privátban vagy ahol akarják. Két kretén.

2019. jan. 13. 13:38
 26/34 anonim ***** válasza:
51%

Nem szerkesztett. Ezt te írtad tegnap. Mert azt hiszed, hogy én vagyok ez a motorosfóka ami nettó hülyeség. Rám vagy szállva csak nem értem miért?!

Bevezették az internetet a pszichiátriára vagy mi van?

2019. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Ezt csak most olvastam. Ez szuper.


"Van egyfajta homoerotikus része a küzdősportoknak, ami sokaknak tetszik. "


Mert a kondiban tükörbe feszítés vagy a " versenynek" nevezett esemény ahol kis tangába pózolnak az nem homi igaz? :D


Az amikor két mma-s gyilkolja egymást az homi. Komoly vagy :D

2019. jan. 13. 14:02
 28/34 anonim ***** válasza:
0%
Igen valóban ő az. Már nekem is írt többször, csak most játssza itt az eszét, hogy ő neki semmi köze a trollkodáshot...
2019. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom :D Te tényleg nagy ráéérsz, és nem esik le.. Sajnállak. Imádkozom érted motoroska
2019. jan. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
35%
Gyerekesek vagytok...
2019. jan. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!