Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kondisok miért ilyen izzadsá...

A kondisok miért ilyen izzadságfóbiásak?

Figyelt kérdés

Lejárogatok edzeni küzdősport mellett. Leteszem a törölközőt, mert látom más is így csinálja de vannak akik konkrétan rettegnek szerintem.


Fertőtlenítővel mossa le a padot a másik után...


Én 10+ éve küzdősportolok más ember izzadsága vagy akár vére nem zavar. Meg ahogy észrevetzem a környezetemben mást se. Majd lezuhanyozok edzés/ meccs után azt kész.


Nem értem, ez ilyen piperkőcség dolog vagy tényleg valami fóbia?



2019. jan. 13. 09:46
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező és ez neked jó? Itt hirdetni egy anonim oldalon, hogy igénytelen vagy? Gondolom fürdeni sem fürdesz, hiszen az izzadságot nem kell lemosni, mert az nem zavar.

Vagy lehet hogy csak egy kis piperkőc vagy, aki még nem edzett rendesen, hogy csurogjon róla az izzadság és ezért nem zavar téged.

2019. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
De hülye vagy kérdező. Az izzadság tele van baktériumokkal és kórokozókkal (azért büdös) , ha szerinted ez oké, akkor csak sajnálni tudlak. Normális embereknél alap, hogy nem hagyjuk hogy a saját testnedvükbe feküdjön a másik.
2019. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
hmm az izzadság sexi..mindig megszagolom az öltözöben levetett ruhakat,ha a tulaja fürdik,,hmm néha bele is verem a cipöjébe..ahh..
2019. jan. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

33: Te valami komédiás vagy?

20: /A futópad fogantyúját/ tulajdonképpen én még nem láttam letörölni.


Én vagyok a kivétel. Pasiként, teszem hozzá.

2019. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!