Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó ez így, ha nőni szeretnék?

Jó ez így, ha nőni szeretnék?

Figyelt kérdés

Na, elkezdtem hosszú idő után 1 hónapja újra edzeni. 30 éves, 95 kiló vagyok, 188 centi, van rajtam zsír, főleg a hason. De nem ez a lényeg. Célom a tömegnövelés, nem akarok szálkás lenni. Csak nagydarab. Szóval amit most csinálok:

Heti 3x edzés, hétfő hát+bicepsz, szerda mell+tricepsz+has, péntek váll+láb. Amit szedek: reggel+este tribulus terrestris, creatine. Edzés előtt bedurrantó, utána creatine+protein por. Napi 3000 kcalt eszek. Edzéskor minden izomra 3-4 gyakorlat, 50 ismétlés, nagy súlyokkal. Szerintetek jó ez hogy megnőjek?



2019. febr. 3. 13:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

A brit tudósoknak, és annak a nagyon hiteles oldalnak.:)

Akinek akarsz természetesen ez a te dolgod. Nem veszekedni jöttem.

2019. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Most azt mondod hogy az ncbi nem hiteles forrás?

Komolyan?

2019. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Azt írtam jól látod. Nehéz komolyan venni azt a tudományos állitás, hogy a zsírból izom lesz. Ncbi igen, egy kèrdésnél valaki belinkelte.De persze ez 1 nagyon hiteles oldal, ajánlom neked a Gondoltad Volna cìmű fb-os oldalt is.
2019. febr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy ennél több időm nincs a kondira... Ez is épphogy belefér... Nemtudok többször menni, és többet ott lenni sem, hogy győzzem minden nap az egész testes gyakorlatsorozatokat... Úgyh ennyit tudok beosztani...
2019. febr. 3. 16:21
 15/24 anonim ***** válasza:

Jajj bocsánat, rögtön dobom is a szemétbe a hamiltoni McMaster egyetem professzorainak kutatását és az általuk írt peer-reviewed cikket mert egy anonim oldalon levő random ember egyéni tapasztalata nem egyezik meg vele.

Ez nagyon nem így működik. Lehet nem egyet érteni vele, de akkor nem csak odaböfögöd, hogy bs, hanem kifejted, hogy hol rontották el a kutatást. És akkor talán a te cikkedet is publikálják.

Arra a cikkre meg kíváncsi vagyok, ferdítés szagot érzek...

2019. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Keresd meg ha ennyire érdekel. Én lezártam a vitát.
2019. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Egyre nagyobb ferdítés szagot érzek, ha még be sem akarod linkelni (tipp: én valahogy ilyet nem találtam)

Na mindegy. Hamár a vitapartnerem kiszállt a buliból... :/

2019. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha erdekel keresd meg, ki lennel te hogy neked bongesszek:) Amugy meg nem nagyon erdekel hogy nem hiszed el,akkor kamu es kesz. Ja es Max faterod 5 napos tojásszagú gatyáját érzed a levegoben keringeni:)
2019. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Megtaláltam.

De egyáltalán végigolvastad?

[link]

(itt van ha valakit érdekel?

2019. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Csak egy tipp.

Nem a zsírsejtekről, hanem a zsírszövetben levő össejtekrőp van szó.

2019. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!