Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért mondják örökké hogy nem...

Miért mondják örökké hogy nem jó a görbe hát?

Figyelt kérdés

Komolyan, már kezd idegesíteni ez a hülyeség... értem, hogy a lényege az, hogy ne CSAK derékból húzd pl felhúzásnál, mert rossz vége lehet, de ha pont alsó hátat akarsz edzeni, viszonylag kis súllyal, akkor olyan mind1 hogy görbe a hátad vagy nem, a lényeg pont, hogy derékból húzd, nem?


Én olyan merev vagyok hogy képtelen vagyok behajolni egyenes háttal, valahogy pedig muszáj megedzeni az alsó hátam, hiperhajlítás vagy merelvlábas felhúzás egykutya.


Aki megsérült már vagy hosszabb ideig csinálta így "nem szabályosan" az mit mond erre? Sosem éreztem a gerincem, mindig csak a derekam, ami igazából a cél is.



2019. febr. 15. 23:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
végre normális válaszok, köszönöm !
2019. febr. 17. 10:17
 12/13 A kérdező kommentje:
és nem azért erőlködök itt a görbe háttal mert én vagyok az atyaúristen, egyszerűen muszáj edzeni a derekam mert az ülőmunka szétcseszte és ha 1 hetente nem edzem meg alaposan iszonyatosan elkezd fájni, és a hiperhajlítás meg felhúzáson kívül nem sok minden van ami keményen megtudná edzeni. Görbe hát vagy egy életen át tartó fájdalom?
2019. febr. 17. 10:20
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyik se, fizikoterápia és türelmes, kitartó nyújtások. Ha szerzel egy gerincsérvet azzal nem oldod meg a derékfájásod.
2019. febr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!