Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vegán táplálkozással el lehet...

Vegán táplálkozással el lehet érni jó fizikumot?

Figyelt kérdés

2019. márc. 24. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Számos vegán testépítő van. Lehetséges, csak tudni kell, hogy mit csinálsz.
2019. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Nehezebb és több tápkiegre lesz szükséged, de megoldható.
2019. márc. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Esélytelen, ahhoz hogy szintet tudj lépni egy bizonyos szont felett már szükséged van az állati eredetű húsra.
2019. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Milyen csodaszer van az "állati eredetű húsban"? :D
2019. márc. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A rövid válasz: igen, el lehet érni.


16 éve edzek, de sajnos bárki utolérne 1,5-2 év kemény edzéssel, mert mindig csak félgőzzel gyúrtam. 2x nőttem meg ugrásszerűen, és mindkétszer akkor, amikor hosszabb időn keresztül komolyabban vettem az edzést. Nagyobb súlyokat mozgattam, fáradtan se hagytam ki az edzést, tudatosan válogattam meg a táplálékomat, egyszóval motivált voltam. Az első alkalommal vegyes táplálkozást folytattam, nőttem mint a gomba. A második alkalommal már akkor több éve vegán voltam. Edzettem -> nőttem mint a gomba. Szóval én nem tudom alátámasztani azt, hogy egy vegánnak nehezebb dolga lenne. (Sőt...) Mindenkinek tudatosan oda kell figyelnie a makrókra, akár vegán, akár nem.

2019. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!