Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet ajánlotok?

Milyen edzéstervet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szóval 17 éves vagyok, 191cm, kb 85-86 kg. Nem vagyok szálkás, de azért látható mennyiségű izom is van rajtam. Valaki tudna tanácsot adni, ha főleg a saját testsúlyos edzést preferálom (eszközök hiányában).

2019. ápr. 1. 20:05
 1/5 anonim válasza:

Az a legjobb ha az edzéstervedet TE magad írod meg,mert ha mondok egy edzéstervet,amibe van 3x15 chin up,meg még sorohatom,akkor azokat nem biztos hogy meg tudod csinálni, érted? Én is másoktol kérdeztem hogy edzéstervet tudnak e ajánlani,de nekem azt mondták hogy magam irjam le, és igazából, jobb ha te írod,mert akkor tudod hogy miből mennyit bírsz csinálni :D,és utána meg ha már szépen fejlődsz,akkor tudod nehezíteni/könnyíteni az edzéstervedet :)


De egyébként,mivel kezdő vagy, ezért ajánlom ezt az oldalt, itt találsz magadnak alap edzésterveket,és ha már kedzesz belejönni akkor már tudsz magadnak is írni saját edzéstervet :DD



[link]

2019. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az oldalt, egyébként mivel kéne kezdenem tömegeléssel vagy szálkásítással?
2019. ápr. 1. 20:26
 3/5 anonim válasza:
39%

Hát igazából, ha nem lennél 191,akkor szálkásíthatsz, de... én amikor elkezdtem,kb 50 kg voltam, ma vagyok 71kg, és 177cm, nem tudom milyen a testalkatod,de hiába vagy 85kg,ha magas vagy,akkor gondolom vékony is, de nem tudom, mivel testvérem szintúgy 194 körül lehet, ő is lehet vagy 80kg,és soványka...


Ebben az esetben sajnos nem tudok rendes választ adni, de menj el bátran egy BioTechUSA-s boltba és kérdezd meg hogy ebben az esetben mit ajánlanak, Én nem szedtem soha ilyen poros szarokat :D, inkább ettem ettem és ettem, tudom h nem lesz az embernek semmi baja, de... pénzem se volt rá,mind1, az a lényeg,nem arra akarlak ráeröltetni hogy mindenféle porokat szedj,mert en soha se probaltam ki egyiket se, csak kerdezd meg, és utana ha minden jol megy akkor mehet is az edzés :D

2019. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez egy jó ötleg, van is egy a közelemben, lehet benézek. Kösz a tanácsokat!
2019. ápr. 1. 20:36
 5/5 anonim válasza:

Nagyon szivesen ! :-)


Én a helyedbe megkérdezném hogy mizu, és utána már nyomatnám is :D


Bezzeg nekem anno 15 evesen az volt a bajom hogy nem jottek rám a kilók,volt amikor 44 et mutatott a mérő, de nem adtam fel,csak nekem ugye annyival jobb,hogy nem vagyok se kicsi se magas,átlag vagyok, igy nekem könyebb volt, DE ne szomorkodj, kérdezd meg,és ők biztos tudnak majd segíteni :D

2019. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!