Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Srácok, ez miért van? Itthon...

Srácok, ez miért van? Itthon edzek, kézi súlyzókkal, van egy edzéstervem, és egyszerűen valamelyik izmom fejlődik valamelyik nem. A bicepsz sehogy se fejlődik, hiába minden, már olyat is próbáltam amivel 2 ismétlést tudtam csinálni de hiába.

Figyelt kérdés
Több mint fél éve edzek kb. Tricepsz, hát, mell, váll normálisan fejlődik. Lehet, hogy nem találom jól el a bicepszet? A túledzettség sem az oka szerintem, mert egy héten 1x edzem meg, és ez kis izomcsoport, 1 hét alatt simán regenerálódik. Kajára is nagyon odafigyelek, tömegnövelek. 181 cm vagyok, és 61 kg. Edzések után megy a fehérje por és turmix. Segitsetek már légyszi, mert nem tudom..

2019. ápr. 3. 14:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igazából nem egy rossz összeállítás , de azért még érdekelne hogy tudod -e növelni a terhelést . Hány kilósak a súlyzóid . Van-e lehetőséged további rudak , súlytárcsák beszerzésére ( nagy súly/kevés ismétléses gyakorlatok ) ? Pad ilyesmi akad ?
2019. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mell hol van? Legfontosabb izomcsoport a pajszer mellett!
2019. ápr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Bicepszre sok lesz az, amit a hatos írt. Ha hátazol is, akkor max. csinálj heti kétszer 2-3x6-8 kalapács bicepszet, nagy súllyal. Szabályosan. És nem kell túl rövid pihenőt tartani. Naturalban a kevesebb a több
2019. ápr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem a technikával van a baj? Szerintem miközben bicepszezel a könyököd hátracsúszik és akkor már nem feltétlen csak a bicepsz dolgozik. Ugyanebbe a hibába estem és vettem 5 ezerért egy "Arm blaster"-t. Ezzel megtanultam helyesen kivitelezni a gyakorlatot, így a karom is egyből elkezdett nőni. Ezzel tényleg csak a bicepszed fog dolgozni mert nem engedi hogy hátracsússzon a könyököd.
2019. ápr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Dehogy sokm bicepsz 48 ora alatt regenerálódik.. O 4 napot kihagy kozotte...


Viszont a vasárnapi hát már bezavar mert ott is kap a bicepsz. Sot utana nap közvetlen bicepsz igy mar valóban sok. Bicepszet en háttal edzek heti 2x!


Ajanlom inkabb push pull leg módszert.


A kolompar viszont hulyesget irt, kell karhajlitas foleg ha nehezen fejlődik.

2019. ápr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 Hát én úgy tudom hetente a kisebb izomcsoportokra elég 6-7 sorozat, a nagyokra meg 12-15. hetente 16 sorozat egy bicepszre brutál sok...
2019. ápr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
12 eleg a bicepszre hetente vagy kevesebb is. De ha valakinek nehezen fejlődik érdemes tobb szögből betámadni... Valami kábeles gyakorlatot is ajánlanék rá de látom otthon edz a kérdező.
2019. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Igen a kicsikre 6-8 míg a nagyokra olyan 12-14 kell .


Mehet 2 bicepsz egy héten , de akkor a második bicepsz napnál ne csináljon annyi sorozatot . Úgy kalkulálja ki hogy a heti össz 6-8 kicsikre , 12-14 nagy izmokra

2019. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

1. Nap mell tricepsz

2. Nap hát bicepsz

3. Nap váll láb

Egy két pihenő nap és elölről.

Hasat meg beiktatod valahova.

Bicepszre így mehet 10-12 sorozat, de minden edzésen más gyakorlatot végezz vagy pedig cseréld fel a gyakorlatokat.

2019. ápr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!