Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 hónapja edzek, és semmi...

2 hónapja edzek, és semmi változás, miért?

Figyelt kérdés
2 hónapja keményen edzek, napi kétszer veszek be tejsavó fehérjét, eszek sok főtételt, heti 5-6x edzek, és semmit nem változtam, és vannak olyanok, akinek 3 hét kell, hogy látszódjon rajta a változás? Miért vagyok ennyire selejtes?

2019. ápr. 5. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk hagyni kéne magad pihenni, kezdőként heti 3-4 edzés teljesen elég, ráadásul a főétel sem mindegy, hogy mit eszel.
2019. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nos:

- nem edzel bukásig és nem végzel elég összetett gyakorlatot - > guggolás, felhúzás, evezés, húzódzkodás-tolódzkodás, fekvenyomás, mellről nyomás

- nem konzisztens az edzésterved és nincs benne fejlődési mérce

- nem pihensz és alszol eleget, legalább 48 óra regeneráció kell egy adott izomcsoportnak egy rendes edzés után

- baj van az ételmennyiséggel vagy minőséggel az étrendedben, mik azok a főtt ételek?

- túl sokat pihensz sorozatok között, "kihűlnek" az izomrostok

- túl sokat stresszelsz kondiban és azon kívül, ez mindenre negatív hatással van

Felismertél párat? Ezeken kell javítanod, ha van még kérdés, kérdezz.

2019. ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2: Esetleg tudnál ajánlani egy kezdő edzéstervet?
2019. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kevés info keresd meg magad a hibádat akkor..
2019. ápr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát nekem ez az edzéstervem:

Hétfő:hát és bicepsz

Kedd: mell és tricepsz

Szerda pihi

Csütörtök: bicepsz és alkar, este 1 órás foci (mondharjuk kardiónak is)

Péntek: Tricepsz és váll

Szombat:pihi

Vasárnap: váll és láb

Ezeket a gyakorlatokat 4x15-tel csinálok, utolsó 2 szettnél piramis kisebb súllyal (azt mondják így hatékony a fejlődés) és ami fontos hogy nem kapkodok és súlyzókat lassan engedem le, és vissza meg gyorsan

Hasazás csak 2 naponta és saját súlyommal csinálom a gyakorlatokat


Fehérjeport szedek (iso whey scitec nutritiontől) reggelim műzli (zabkása vagy más gabona) vagy egy melegszenvics és tejjel iszom a fehérjeshaket, ebédnél ha van akkor hagyományosan, ha nincs akkor szenvics, vacsora úgyszintén (szüleim lusták főzni, dolgoznak), ja és fehérjeshaket edzés utánra is iszom

Amit megemlítettél lehet az alvási ciklussal lehet baj, mert azt a 8 órát nem nagyon tartottam be

2019. ápr. 13. 10:43
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja meg 20-30 másodperceket pihenek, de ha haverommal megyek akkor 1 perc
2019. ápr. 13. 10:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Úristen megvakultam ez az edzésterv komoly????
2019. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindegyik izomcsoportra 4 gyakorlatot végzek, ritkán 5-öt :D
2019. ápr. 13. 11:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Szüleid lusták főzni?!?!?!? Főzzél te magadra olyat ami kell a testépítéshez ne várd el mástól......
2019. ápr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem jöttél volna rá a karizmaidnak ennyi idő alatt szinte lehetetlen kipihenni és regenerálodni . Nem mondták még ezt neked?
2019. ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!