Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomtömeg-növelő mellett...

Izomtömeg-növelő mellett ajánlott plusz fehérjét vagy vitaminokat szedni?

Figyelt kérdés
A napokban szeretnék edzeni , és nem értek hozzá semennyire .

2019. máj. 31. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
D vitamin és ízületvédő
2019. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Vitamin komplex mehet. A tömegnövelő nem a világ legjobb választása, de ha minőségibb, akkor nem feltétlen kell mellé fehérje. Étrend legyen, az legyen az elsődleges.
2019. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha minőségi tömegnövelőt választasz, akkor kis mennyiségben elég a fehérje mellé. ennek is oka van, de nem ezt kérdezted :)

Szóval vitamint mindenképpen érdemes. Izületvédőt szerintem csak akkor, legalábbis én a vendégeimnek igy szoktam mondani, ha volt iz.probléma, illetve sérülés, vagy iz.fájdalom.

2019. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
En a helyedben egyalralan nem hasznalnek tomegnovelot, tele van cukorral. Inkabb egyel rendesen, csinalj turmixokat, mert ugy tobb kaloriat tudsz bevinni es minosefi kaloriat.ezt egeszitsd ki neha feherje shakekkel.
2019. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Uccso voltam.


Ja es C vitamin kell sok.

2019. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!