Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy bírjak edzeni?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, az az igazi gyenge alkat, de ráadásul még nem is a sovány fajtából, hanem ez az igazi soványdagi 60 kilós.


2-3 éve edzettem utoljára, akkor több mint egy évig.


Mostmár 30 vagyok, és gondoltam hogy csak oda kell menni és csinálni, hát sajnos nagyon nem, mert olyan 3-4 alkalom után már nem működik a dolog.


Nem a kinézetért edzek, hanem most egyelőre csak azért, hogy jobban érezzem a mozgásomat, mert ülő munkát végzek mióta dolgozom, és az mozgási intelligenciám sosem volt magas, tehát LOMHA az egész megjelenésem, az izomtónusom, a beszédem.


Az agyam mondjuk legalább jól pörög, de a testi hanyatlás már ezt is kezdi visszafogni.


Most momentán még egy fekvőtámaszt se birok megcsinálni.


Azt mondták, hogy azért ninsc energiám az edzésre, mert nem edzek. Hát nekem attól ment el az energiám, hogy elkezdtem edzeni.


Pedig régen úgy ahogy még láttam értelmét, igaz még a saját testsúlyomat sem birtam sose kinyomni fekve.


Persze most le lehet nézni, de én sem kezdek bele senki leszólásába, amiért nem lát olyan gyorsan át absztrakt dolgokat, mint én.


2019. jún. 12. 19:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Beteg vagy, irány orvoshoz!
2019. jún. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

azt mondtak h a mozgás gyogyit


mentalis gyogyaszat leszedal gygxszerekkel volt mar benne reszem...csak tuneti kezelest ad


attol nem vagyok elorebb

2019. jún. 14. 08:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!