Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gépek/gyakorlatok...

Milyen gépek/gyakorlatok váltak be az adott testrészekhez? (Kondihoz kéne, egyedül kezdek el járni)

Figyelt kérdés

2019. jún. 27. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fekvenyomás, guggolás, evezés
2019. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Felhúzás, vállból nyomás kiamart.
2019. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Felhúzás, guggolás, fekvenyomás, fej fölé nyomás, döntött törzsű evezés, húzódzkodás, tolódzkodás.

Pesti vagy? Adhatok pár személyi leckét ha igen.

2019. jún. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan vicces belegondolni az első 2-3 évben csak ezeket használtam amik az első 3-omban elhangzottak, néha 1 bicepsz gyakorlattal meg vádli és milyen jó testem lett 😂
2019. jún. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Végtére nem a semmiért hívják/hívjuk őket 'alapgyakorlat'oknak.
2019. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, az elején elég jól lehet fejlődni alapgyakorlatokkal is. Még a kajára se kell annyira figyelned, főleg ha tinidzser vagy még.
2019. jún. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy mondanám, hogy amenniben nem figyelsz rá, és minden más jó, akkor tinédzser így is jelentős fejlődést lehet elérni, de azért ha a kaja is ott van, sokkal gyorsabban fogsz fejlődni, szóval érdemes odafigyelni rá :D
2019. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!