Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyáshoz kellene új motiváció...

Fogyáshoz kellene új motiváció, van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagy súlyt szeretnék leadni, már majdnem a felén túl vagyok, de kezd elhagyni a motivációm. Sok volna még hátra ezért szívesen beszélgetnék olyan emberrel aki hasonló helyzetben van és tudnánk egymásban tartani a lelket. Esetleg eljárni mozogni stb, ebből a szempontból szegedieket keresnék, de beszélgetés szempontjából bárhonnan jó lenne. Egyébként 23 éves lány vagyok.

2019. júl. 25. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az egészség elég motivàló. Inkàbb az mint maga a fogyàs:) Nekem màr az életem volt veszélyben, féltem hogy egyszer nem ébredek fel többé. Igaz én még csak jövő héten töltöm az 5 hónapot, még a negyedénél sem jàrok a fogyàsnak, de azért haladok:)

Próbàlj elvonatkoztatni a fogyàstól, súlycsökkenésre vàrakozàstól. Nekem eleinte ez nagyon nehéz volt. Most se könnyű de jobb a helyzet:)

Én sokat olvasok, de az életmódvàltàs első heteiben nem tudtam rà koncentràlni, nem is tett jót igazàn, de adtam magamnak időt és alakul Az olvasàs kikapcsol, belemerülök, eltereli a figyelmem egy időre, arról, hogy nekem sokat kell tennem azért, hogy normàlis súlyom legyen majd egyszer, talàn 3-4 év alatt. Illetve sorozatokat nézek- ezeket amúgy is imàdom, de közben màr edzek is és elszalad az idő:) Volt olyan hogy 45 percet letekertem egy részt megnézve, pedig csak 30- a limit. Erőltetni se akarom nagyon még mert a nagy súly miatt azért még vigyàznom kell. Később kevesebb felesleggel màr könnyebb lesz, nem akarom teljesen tönkretenni az izületeimet. Szenvednek eleget hogy cipelnek. Messze élek, de ha gondolod vàlthatunk üzeneteket. Nagyon nagy súlyról indultam, még van jelenleg is, de szerencsére màr kevesebb, amit érzek is:)

2019. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
14%

Senkinek nem dolga téged motiválni, ez a saját "sarad" a saját tested, a saját egészséged, a saját külsőd, a saját felelősséget. Bármi, amit mondani tudnék nem számít, ha te nem döntöd el, hogy végigcsinálod.


Az segíthet, ha keresel valakit, akivel eljártok tornázni, de a motiváció a te dolgod egyedül.

2019. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fogyás sem megy mindig egyfomrán. Pl azt hittem, hogy a nyár egyszerűbb lesz, mert nem eszek sokat. Ez valóban így van, de futni se igazán van kedvem, anélkül meg nem megy. Vannak túlélős szakaszok. Azokon túl kell lenni. Nem fog minden hónapban 3 kiló lemenni. Ha nem jön fel sok, az már teljesen jó.
2019. júl. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!