Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák egy picit hízni?

Hogyan tudnák egy picit hízni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a fogyókúra kategóriába raktam, de hát nincs olyan hogy hízókúra.

19 éves vagyok, nem tartom magam se soványnak főleg nem túlsúlyosnak. 163 centi vagyok 52 kilóval (jobb esetben mert voltam már 50 is)

Szeretnék nőiesebb lenni.

Egy picit felszedni, de tényleg csak egy picit!

Sokat sportolok, táncolok, futok, most igaz nyári szünet van most nem mozgok sajnos annyit... de elég izmos vagyok, meg úgy ahogy erős is

Mik az ötletek?

Olyan tippek nem érdekelnek, hogy nyalná zsírt! meg hogy a mekis kaja majd segít... Meg ehhez hasonló bolondságokat!

19/N


2019. aug. 1. 01:07
 1/5 anonim válasza:
100%
Ez engem is nagyon érdekelne. 167cm/45kg 16/L
2019. aug. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem jó így élni, vékonykák vagyunk, és nem kellünk a férfiaknak... na jó de e, de jobb lenne egy kis húsosabb popsival lenni (:
2019. aug. 1. 03:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Google: súlyzós edzés, tömegnövelő étrend

Kérdezősködés a sport/testépítés kategóriàban

2019. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a téma a sport kategóriába való. Ott rengeteg ilyen kérdés-válasz van. Lehet tanulni belőlük 🙂


Amit te keresel, azt úgy hívják, hogy:

Tömegnövelés


Ehhez kell étrendet és edzést találnod!


Illetve mindenképp kell tudnod, hogy itt az izmokról van szó! Az izmok adják a formádat-vanalaidat, azoktól vagy szép, feszes (míg a zsír csak lötyög és elfolyik rajtad, ez kerülendő, úgy gondolom)


Vannak kifejezetten nőknek írt cikkek is. Általában ugye popsis edzésekről van szó. Kerek fenék nagyon nőies!

2019. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"vékonykák vagyunk, és nem kellünk a férfiaknak"

Ez egyáltalán nem igaz.

Ha belül passzolsz és megvan a kellő vonzalom, mindegy hogy milyen popsid van akkor nyerő vagy vagyis nálam így működik. :)

Egyébként kezdj el számolni kalóriákat, írd be hogy mennyit mozogsz egy nap és kijön egy kalóriamennyiség a fogyáshoz (kalóriabázis) viszont te annál többet eszel, hogy tudj hízni, így kitapasztalod hogy 1-2 hét alatt beindult-e a hízás vagy sem. :) 22/F

2019. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!