Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le? Sose fog...

Hogy fogyjak le? Sose fog sikerülni már?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve próbálkozok lefogyni,de nem megy:( MIndig feladom két nap után...igazándiból azt se tudom,hmiket kéne enni hány naponta kéne mozogni stb.:(segítsetek 157/62 16/l
2010. júl. 13. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mozogni minél többet kell, itt a nyár menj túrázni, bringázni, futni, úszni...fogyókúrázni meg nem kell ;)
2010. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nos nyilván azért adod fel hamar, mert túl szigorú vagy magadhoz. Az adataidból nekem úgy tűnik, nincs sok felesleg rajtad. Egészséges étrenddel és sporttal le tudod dolgozni. Nem kell koplalni. Egyél naponta 5x, reggelire teljes kiőrlésű kenyeret, felvágottat, zöldségeket hozzá, meg egy pohár tejet. Tízóraira mehet gyümölcs, ebédre valami zöldség hússal, vagy ami éppen van, de ne legyen túl zsíros vagy cukros. Uzsira pl. natúr joghurt gyümölccsel, vacsira mehet sovány túró, tojás, saláta, hús, ilyesmi.

Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt és fehérjét (sovány hús és sovány tejtermék).

Ne igyál cukros löttyöket, meg ne egyél mekis kaját.

És persze sportolj is, ami jólesik. Bicikli, futás, otthoni torna, amihez kedved van.

2010. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a mozgással nem lesz gondom,mert szeretek sportolni:) úgy gondoltam,h egyik nap 1 órát biciklizek másik nap egy órát futok.. még egy kérdés,ha angyon szeretem a csokit,akkor ogy szokjak le róla?
2010. júl. 13. 11:49
 4/12 anonim ***** válasza:
sehogy ne szokj le róla, csak egyél kevesebb édességet ;)
2010. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%
body.builder.hu :))tanulmányozd át az EGLSZET!
2010. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

minél magasabb kakakó tartalmút vegyél

van norbis is,

helyetsísd néha joghurrtal, túróval, kakaóval, vaniliás tej, turmixok stb

egyél belőlük kevsebbet de nem kell leszokni, nem kell már 16 évesen lemondani a csokiról,úgyse leht minden embernek kell ennie, csak mértékkel és nincs akkor semmi baj

2010. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszia válaszokat:)
2010. júl. 13. 13:49
 8/12 anonim ***** válasza:

Én 15 éves vagyok, és rajtam is elég sok felesleg volt. Az elején úgy "indult" meg a fogyásom, hogy nem ettem semmi édességet, vizet ittam, és későn már nem ettem. Olyan 6 után már nem. Ez iskolaidőben volt.

Most eléggé figyelek a támpálkozásomra. Nem eszem túl sok sült dolgot, és több zölsdéget eszem. És még mindig csak vizet iszom, meg néha gyümölcslevet.

Már ezen a héten fogytam 1 kg-t. Azt csináltam, hogy hullahoppoztam napi 1-1,5 órát meg ugróköteleztem kb ugyan így napi 1-1,5 órát. Meg van otthon egy ilyen tornás dvd-m, ami ugyan "csak" fél óra, de elég jól átmozgat. Mondjuk gondolkodom azon, hogy erőt veszek, és kötelezés helyett inkább elmegyek kocogni. (kb ilyen 4km-t szoktam) Mert mezítláb ugrózom, és fáj a talpam, meg nem tesz jót a térdemnek se.


Szóval arra ügyelj, hogy ne egyél édességet, cukrot. Igyál ásványvizet, egyél sok zöldséget, és olyan este 6-7 után már csak könnyebb dolgokat egyél.

És sportoláskor halgass zenét, úgy sokkal jobb lesz.:))

Lényeg a kitartás. Én is gondoltam már olyanra, hogy áhh, ez nem fog nekem menni. De már 5kg-nál tartok,és jó érzés.:)

Mert én 168 cm vagyok, és 72 kg voltam.:S:S

Most meg 67 kgt mutat a mérleg. (vagy csak merül az elem.:D)


Sok sikert, és kitartás!

2010. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én ezzel fogytam 13 kg-t 3 és fél hónap alatt. (mondjuk én 130 kg-ról kezdtem)

[link]

2010. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
miért van az hogy mikor kocogok egy idő után fáj a bokám?
2010. júl. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!