Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítene valaki? Régóta keresem!

Segítene valaki? Régóta keresem!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy kissé érdekes kérdésem lenne. Valamikor megrendeltem egy amerikai fogyókúrás (inkább életmódváltó) könyvet valamikor a '90-es évek végén egy heti magazinból, aminek az utolsó oldalán volt egy topshop-os reklámfelület. Ez minden ilyen magazinban megtalálható volt és lehetett rendelni, mint a tévéből. Nos, én innen rendeltem ezt a könyvet, amit meg is kaptam, de elveszett ... Sajnos még a címét sem tudom megmondani, de eszeveszettül keresem. Hol a fenébe tudok ennek utána nézni? Antikvárium?


Köszönöm a válaszokat!


2019. aug. 29. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Magyarul vól írva vagy angol?

Milyen volt a mérete, vastagsága, borítója?

A címe kb mit tartalmazott - hogyan fogyjak le x nap alatt/egészséges élemód/csak akarni kell, hogy csinos legyél - szóval milyen jellegü volt?

Ha adsz pár infót, akkor könnyebb valahol elindulni.

2019. aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy kicsit hasonlít a Norbi-féle könyvhöz, de mégsem az, ugye .. Van a borítóján amerikai zászló, meg túlsúlyos ember. A lényege az egész könyvnek, hogy tele van olyan emberek törteneteivel, akik fotóval és saját receptekkel mutatják meg több oldalon, hogy hogyan fogytak le könnyen, éhezés nélkül több tíz kilót 4-6 hónap alatt csodaszerek nélkül. Mit mivel ettek, mikor mit sportoltak, stb. Nagyon bosszant, hogy elveszett ez a könyv ....
2019. aug. 29. 14:13
 3/6 A kérdező kommentje:
Magyar fordítás volt természetesen. :) Könnyen áttekinthető, könnyen értelmezhető. De hogy mi volt a címe, foggggalmam sincs.
2019. aug. 29. 14:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon remélem, hogy ez az:


[link]

2019. aug. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Drága vagy!! Azt hiszem ez az, igen! :) :) Millió hála neked, köszönöm szépen! :)
2019. aug. 31. 09:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy sikerült előkukáznod?! :)
2019. aug. 31. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!