Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik fogyókúrával fogyhatnék...

Melyik fogyókúrával fogyhatnék így lee?

Figyelt kérdés

3 hét alatt szeretnék lefogyni 10 kg-ot.

Melyik diétával lehetséges ez??:)

173 cm vagyok 60 kg


2010. júl. 14. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
minek akarsz 10 kg-ot fogyni, pláne 3 hét alatt, ha nincs felesleged?
2010. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az anorexia-diétát pont neked találták ki. Lényege: Először hagyd el az étkezésedből az édességet, a fehér kenyeret. Aztán hagyd el a húst, tejterméket, és tojást. Vegetálj pár napot nyers zöldségen és gyümölcsön. Az ebédet mindig a WC-be öntsd vagy a kutyának add. Aztán ha megszoktad a koplalást, szép lassan állj át a vízre és gyümölcslére, esetleg bébiételre, de vigyázz, könnyen kihányhatod. Ha ezt így követed, tuti lemegy a 10 kiló.

Lehetséges mellékhatások:

A következő két hónapban lemegy még 10 kiló, aztán még 10. Persze te csak egyre szebb leszel, és ha rádjön az ehetnéd, tereld el a figyelmed a bordáid számlálgatásával.

További mellékhatások:

Hajhullás, fogak elvesztése, a menstruációd abbamarad. De a karcsúságért mindent, nem igaz?

2010. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!


Egy mellékhatást kifelejtettél, ez pedig a halál. Aki koplal, annak könnyen felmondhatja a szíve a szolgálatot, még akkor is, ha látszólag még nem csontkollekció.

2010. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

én is 173cm vagyok, most 68kg-val, nagyjából még 5-6kg felesleg van rajtam, de már így sem vagyok kövér. néhány éve voltam 58kg is. nem tudom, milyen alakod van, mert mindannyian különbözünk, de nem hinném, hogy fogynod kellene.

de ha másképp gondolod, akkor az előttem válaszolók már mindent elmondtak ezzel kapcsolatban.

2010. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem a kérdésemre válaszoltatok :/ köszönöm a kioktatást..de nincs igazatok.:) simán lehetnék 50 kg is a nélkül,hogy meghalnék :DD
2010. júl. 14. 14:43
 6/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetnél. Csak nem biztos, hogy onnan lenne megállás. És 40 kilósan már lehet, hogy meghalnál. Az egészséges testsúly alá menni mindig veszélyes, főleg ha alkatilag nem ilyen vagy. Hiszen most sem 50 kilós vagy. Egyébként miért szeretnél botsáska lenni, de őszintén? A barátnőid ilyenek? Vagy a modellek a példaképeid?
2010. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

14:24-es vagyok. Hát jó, akkor válaszolok a kérdésedre is. Szerintem három hét alatt 10 kilót nem fogsz fogyni, mert nincs rajtad súlyfelesleg. Ha mégis "puhának" érzed magad, vagy úgy gondolod, hogy van rajtad felesleg, akkor ilyen magasság/súly arány mellett azért lehet, mert az a 60 kiló nem izom, hanem háj. Elkezdhetsz koplalni is akár, vagy követni mindenféle hülye diétát, de azzal csak izmot és vizet veszítesz, és bár a súlyod kevesebb lesz, de plöttyedt leszel és még kevésbé fogsz magadnak tetszeni.

Inkább kezdj el sportolni napi szinten, és egyél egészségesen, persze normális adagokat. Nyugodtan lemondhatsz a cukros, zsíros, fehér lisztes kajákról és italokról, az még senki egészségének nem ártott. Viszont az egészséges kajákból ne csak szemezgess, egyél rendesen. Nem három hét alatt, de meg fog látszódni az eredmény. És ne a kilókra hajts, hanem a centikre. Kicsit izmosodj, formásodj.

Ennyi a tanácsom. Ha ez sem tetszik, akkor jobb ötletem nincs.

2010. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha nem eszel semmit, akkor talán.
2010. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

15:06 vagyok


most utánaszámoltam, hogy 1 kg zsír leadásához 9000 kcalt kell elégetned, összevetettem az átlagos kalóriaigénnyel.

ha sportolsz és semmit nem eszel, akkor sem fog lemenni 10 kg. ilyen rövid idő alatt, max a fele. de ilyen drasztikus fogyókúrával a szervezeted próbálja majd visszaszerezni ez elvesztett kilókat

2010. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ja ! egyébként 170 cm 60 kg vagyok én is. jól érzem magam, sokan vékonynak mondanak.
2010. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!