Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, 164cm és 44kg. 1 éve 49 kg voltam , aztán több hónapja 47, sokáig 45 most meg 44. Étvágytalan vagyok , egész napra jól laktam 3 szendvicstől kb ,meg max egy másodiktól az ebédnél. Mi lehet a bajom? :😢

2019. szept. 9. 18:05
 1/6 A kérdező kommentje:
És azt veszem észre hogy csak fogyok fogyok és fogyok
2019. szept. 9. 18:06
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnál még nem voltál?
2019. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobb esetben csak egy pajzsmirigy problèma, rosszabb esetben daganat. Vagy szimplán csak nem eszel normálisan.
2019. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, a 3-as válaszoló leírta az összes lehetséges okot. Ideje elmenni a dokihoz.
2019. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogyókúráztál szándékosan? Voltál mostanában vérvételen? A szüleid nem veszik ezt észre, csak te? Nem stresszelsz az iskola vagy egyéb (szerelem, család) miatt?

Nem szendvicset kéne enni, hanem normális vegyes táplálékot. Fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt.

2019. szept. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem került még említésre a bélféreg meg a gyomorsav hiány.
2019. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!