Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilónak tippeltek a...

Hány kilónak tippeltek a képek alapján?

Figyelt kérdés

Hány kilónak tippeltek, illetve mennyit kellene még leadnom szerintetek? (155cm vagyok).


[link]

[link]



2019. okt. 24. 09:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
42%
60 körül
2019. okt. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
Ja meg még annyi, hogy ne a számokkal törődj. Elég nagy melled van és az sokat számít a súlynál, de gondolom, nem akarod kisebbíteni :) ha nem lötyög rajtad a háj, akkor nem vagy túl kövér.
2019. okt. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 qkker1 ***** válasza:
83%
Teljesen jól nézel ki, van melled/segged, az a pici has kell, minden férfi szeret puhán feküdni.
2019. okt. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem pont jó vagy.
2019. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem 50-55 kiló körül lehetsz. Én hasonló vagyok, csak 170 cm-es magassággal, és én vagyok 60-62 kg körül. A hasam nekem is ilyen, mellé viszont a sok edzéstől kerek fenekem és izmos combom lett, de ha addig diétázok, amíg le nem adom teljesen a hasam, deréktól lefelé is sokkal soványabb és formátlanabb leszek. Ezért inkább elfogadtam, hogy nem teljesen síkság a hasam, és inkább rágyúrtam a fenekemre gőzerővel (+ minden más izomcsoportra is).

Szerintem te is tedd ezt, sportolj jó sokat (ha még nem teszed), lehet, hogy ruhában nem fogsz annyira másképp kinézni, de a pucér fizimiskád egész más lesz. :)

Jó alakod van nagyon, őszintén mondom.

2019. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Valóban 51kg vagyok, de nem akarok izmosabb lenni mert úgy még nagyobb darabnak fogok kinézni. Pláne, hogy alacsony vagyok, nekem nem áll jól a vastag comb.
2019. okt. 24. 16:31
 17/20 anonim válasza:
34%
szuper!! 1 kg-amit tévedtem! yes! (Y) :)
2019. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%

Én is 50et tippeltek volna...

Abszolút nem vagy kövér, nagyon csinos vagy!

2019. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
83%

Nagyobb darabnak?:)))

Szerintem az pont jó, ha egy alacsony lány formás, szépen ki tudnak domborodni a nőies idomok (igaz, meghízni is könnyű, ez saját tapasztalat). A vékonykaság sztem a magasaknak áll jól, olyan légiesek lesznek tőle, én meg a hasonlóan “daliás” magasságommal, mint ami neked van, vékonyan úgy néztem ki, mint vmi 12 éves.

Én is az alakformáló edzést ajánlom, ha nem vagy elégedett, de nem kötelező, így is csinos vagy, tartsd meg a jelenlegi állapotot :D

2019. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
47%
Aki 60kgra tippelt az valoszinuleg nem nagyon latotg meg ekkora lanyt. En 60kg vagyok ilyen magassaggal es joooval nagyobb darab vagyok a kerdezonel, pedig aktivan sportolok.
2019. nov. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!