Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék hasról?

Hogyan fogyhatnék hasról?

Figyelt kérdés

Egészségesen táplálkozom. Elhagytam a cukrot, fehérlisztet, 1500 kalóriás étrendet betartom. Heti 5 alkalommal futok. 73 kilóról 65 kilóra lefogytam. Mindenhonnan gyönyörűen mennek le a kilók, centikben is látványos, csak a hasamról nem.

3 gyereket szültem, hasam minimálisan van szétnyilva (nincs egy ujjnyi), figyelek a folyadékbevitelre is, kollagént is iszon.

Mit tehetnék még, hogy ne úgy nézzek ki, mint aki a negyedik gyerekkel várandós?


2020. jan. 12. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez alkat kérdése is, a tiéd valószínűleg alma, sajnos onnan megy le a legnehezebben; és nem is biztos, hogy el tudod tüntetni. Hasizom gyakorlatokkal egészítsd ki a mozgásod.
2020. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
értelemszerűen a zsír onnan meg le a legnehezebben ahol a legtöbb van belőle. helyi zsírfogyasztás pedig nem létezik. úgyhogy fogyizni tovább, el fog az onnan tűnni.
2020. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!