Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet kivárni azt az...

Hogy lehet kivárni azt az időt amíg lefogy az ember?

Figyelt kérdés
Kb 10 éve leadtam 25 kilót, ami mára már visszajött. Nagyon bosszant hogy így elhanyagoltam magam, újra bele szeretnék vágni a fogyásba. Csak most valahogy olyan türelmetlen vagyok, 1 nap után már elegem van az egészből. Amikor sikerült lefogynom akkor valahogy nem zavart hogy időbe telik, szerintem azért is sikerült. Volt motivációm, és türelmem. Motivációm most is van, csak teljesen megzakkantam, mára már semmi türelmem nincs, elegem van hogy egy undorító bálna vagyok, legszívesebben ollóval levágnám a zsírt, itt és most akarok vékony lenni megint. Zuhanyzásnál már konkrétan rosszul vagyok magamtól. Tudom, hogy ez nem lehetséges persze. Ez a legnagyobb ellenségem, az idő. Hogyan bírjam ki legalább addig, amíg látok valamilyen eredményt?
2020. jan. 13. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem segítség, de én is holnapra akarom. 😂

Amúgy nem tudom. Türelem és motivál magad. Hamar látszik a változás. :)

2020. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fogjunk ossze! En is 10-11 eve adtam le 28 kgt, 2-3 kivetelevel vissza is jott mind sajnos. Most fogytam 7 kgt, de messze meg a cel, azt a maradek 20at meg nem artana ledobni.
2020. jan. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egész életembe jójózom.

Nemrég lement 30 kiló amiből 20 visszajött.

Most elkezdtem megint rájöttem, hogy mindig elkezdeni a legnehezebb. Az első pár nap a legrosszabb 2 hét után már sokkal kónnyebb.

Rájóttem arra is, hogy nem szabad semmot megvonni bármit kívánsz edd meg csak kis adagot. Mert nálam mindig az volt a baj megvontam mindent majd zabálni kezdtem persze, hogy visszajött minden.


Sok sikert mindnekinek! :D

2020. jan. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én arra jöttem rá, hogy a külsőm mindig engem tükröz, tehát ha elhízok és mondjuk elkezd pattanásos, zsíros lenni az arcom stb akkor az azért van mert szar az életvitelem és nem vigyázok magamra, ezért én gyökeresen akarom megváltoztatni a szokásaimat. Talán ha te is olyan dolgokra koncentrálnál mint, reggel két pohár víz, egészséges kaják, mozgás, hogy jól érezd magad, akkor talán nem a súlyodra figyelnél hanem a szokásaiddal lennél elfoglalva amik miatt energikusabb leszel és le is fognak menni a kilók egyúttal
2020. jan. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden segíthet. Ha szeretsz főzni, akkor egészséges receptek keresése, kipróbálása. Nekem a mozgás is sokat segít, nem csak a fogyásban, de rengeteg figyelmemet leköti, hogy új gyakorlatokat keresek, és figyelem a fejlődésemet. Új hobbi is elterelheti a figyelmedet. A legfontosabb, hogy ne kampányszerűen csináld, hanem életmódváltás legyen, és akkor nem lesz jojózás.
2020. jan. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Edzéssel és diétával lemegy heti 1kg, ez nem elég gyors neked?
2020. jan. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ( amellett hogy nem feltétlen könnyű megtalàlni azt az utat a tàplàlkozàsban, ami végül sikerre visz), ez a legnehezebb a fogyàsban, az hogy sok időbe, bizonyos felesleg felett évekbe telik és rengeteg türelem kell hozzà. A környezetnek meg sokàig fingja sincs az egészről mennyi munkàt tesz bele az ember, mert nem lesz azonnal làtvànyos mindenkinek, de a megjegyzéseket tovàbbra is kapom, hogy dagadt vagy, fogyni kéne. Nem baj, elég ha én tudom, hogy sokat fogytam màr:) Az ilyeneknek meg ez legyen a legnagyobb boldogsàga, hogy beugat...

Nekem pl legalàbb 3 év lesz, vagy inkàbb több, és még csak az 1. évet töltöm nemsokàra.

Én azzal próbàlom nyugtatni magam, hogy a plusz súly se pàr hónap alatt jött fel, hanem hosszú évek alatt, aminek a nagy része lényegében jojóeffektusból adódott- tipikus drasztikus, koplalós fogyókúràk, éhezés, majd feladàs. Az " egyél keveset, mozogj sokat" duma szépen hangzik csak a kivitelezés élhetetlen. Ördögi kör. Szóval nem hetek alatt kell a csodàt vàrni, hanem évek alatt.

Ezen kívül igyekszem nem àllandóan ezen agyalni, közben élem az életem, dolgozom, imàdok olvasni- falom a könyveket, sorozatmaratonokat tartok, kutyàzok stb:) Az idő is gyorsabban megy így.

2020. jan. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És még valami. Ha lefogysz akkor sem fogod megúszni a dolgot. Mikor vékony leszel nyilván súlytartáshoz elég kaját fogsz enni, de ha észreveszed hogy feljött 1-2 kiló plusz, már tenni kell érte és nem csukhatod be a szemed mert ekkor jönnek a jojózások aztán.
2020. jan. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!