Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zöld tea/citromfű tea? Becsapá...

Zöld tea/citromfű tea? Becsapás vagy haszna is van?

Figyelt kérdés

Tudom hogy 1-2 kg felesleges vizet kihajt, de csak a felesleges vizet, vagy a tovabbit is, ami rogton visszajon ha nem iszom?

Mindig valtozo mennyi viz van rajtam, edzesek kozbe megiszok egy litert, es az nem nagyon szokott utana kiurulni.

Ez 1kg viznel tobbet is kihajt, vagy arra alkalmas hogy levigyem a felesleges viz keszletem 0-ra, es igy szintentartva tudjam figyelni hogy hany dkg zsir tavozott?



2020. febr. 1. 07:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Testünk nem olyan mint egy kancsó amiböl, ha kiöntjük a vizet akkor nincsen benne, ha meg tezsünk bele akkor van benne.


Inkább egy kancsó amiben több külömbözö szivacs van. Ha kiöntjük a vizet akkor a szivacsok némelyike jobban kiengedi a vizet, némelyikböl meg csak párolog.


DE a víz minden mennyiségben fontos a szervezetnek. Minél kevesebb víz van a szervezetedben annál jobban össze esnek a sejtek és a bör is csúnyább lesz, és a betegségekre is hajlamosabb vagy.

Felesleges víz azért ritkán van inkább betegségekkkor vagy hormonális válozások miatt gyülik túl sok.

2020. febr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Edzés után azért sem ürül ki vizelettel azonnal, mert egyrészt izzadsz, másrészt az izmok megkötnek valamennyit, ami szükséges a regenerációjukhoz.

Ha nem csak és kizárólag ezeket a teákat fogyasztod, hanem mellé legalább másfél, de inkább két liter ásványvizet, akkor nem fogsz egészségtelenül dehidratálódni.

2020. febr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!