Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miket ettetek ma, meg fogtok még?

Miket ettetek ma, meg fogtok még?

Figyelt kérdés

Engem mar délelőtt elkapott a zabaroham, reggel kávé, 4tojasfeherje,savanyukaposzta

Delelott meg krekert lekvarral tejjel, majd prezlistesztat ettem lekvarral. Szerintem kb 2000kcal,ugyhogy most vettem egy zero kólát, azt szopogatom, nem kene mar ennem semmit

170/63/N


2020. febr. 6. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én alig tudtam enni, mert valami nem stimmel a gyomrommal. Nyers zöldségek, 2 banán meg 1 fehérjeszelet volt az össz, ami belémfért, meg egy pohár kóla, mert az múlasztja a hányingeremet. Még 1 fehérjeszeletet estig le kéne nyomnom a torkomon mert nem akarom, hogy az izmaim leépüljenek. De ránézek a főtt kajára, és instant hányingerem lesz. Ez megy tegnap óta, de munkatársam le is betegedett, neki is a gyomra, szóval gondolom nekem is az a bajom, csak nem ütött ki annyira, mint őt.
2020. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ohh, sajnálom, de legalabb fogysz, nezd a jó oldalát
2020. febr. 6. 15:50
 3/12 anonim ***** válasza:

Reggel ittam egy Actimelt es egy kavet tejjel. Suliban ettem egy almat, 2 puffasztott rizset, illetve 2 cerbona muzliszeletet. Most ertem haza 16 ora kornyeken, ettem 2 csirkecombot olyan 40-50 gramm bulgurral.

Szerintem vacsira sonkat fogok enni magaba, vagy 1 szelet tk kenyerrel, utana egy joghurtot. (1250 kaloria korulbelul.)

2020. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
#3 nem akarlak elkeseríteni, de ez a mennyiség nagyon nem 1250 kcal, ráadásul elég szemét kaja is.
2020. febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3 tojàsos sajtos ràntotta

Pulykahús, paradicsomos sült kelkàposzta

Még eszem majd este 3db lc kenyeret, sajtot, sonkàt, paradicsomot, uborkàt, retket, és utàna pisztàciàt❤️

2020. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fehérjeturmix, puffasztott rizs mogyoróvajjal, zoldséges rizs, kesudió, fehérjeturmix, csirkerizs. Később megint puffasztott rizs mogyoróvajjal, cottage cheese zöldségekkel. Így kbra meglesznek amakróim, + ~1700 kcal
2020. febr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ma időm reggelizni, de amúgy tojást szoktam, vagy pár szelet pirítóst zöldségekkel meg kolbásszal vagy kacsamájkrémmel.

Ebédre menüt rendelek, a mai sertésraguleves volt, a főétel pedig dubary csirkemell zöldséges kölessel (400 kaloria a 2 általában és max 25-30 g szénhidrát).

Mindjárt indulok edzeni, ezért ettem 1 kis szelet cukormentes répatortát cukormentes áfonyalekvárral.

Vacsira meg tepertőkrémes 2 szelet pirítóst fogok enni paprikával meg paradicsommal meg egy kis szalonnával. Általában az egész napi kajám 1100-1200 kalória és nem éhezem. Van amikor a főételemet eszem meg délben, a levest meg vacsira.

2020. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Reggeli: egy pár virsli, mustár, egy szelet hajdinás kenyér, kávé.

Tízórai: tápiókapuding mangóval.

Ebéd: csontleves cérnametélttel, csirke és saláta.

Uzsonna: tápiókapuding mangóval.

Vacsorára hajdinakenyeret fogok enni sonkával és paprikával.

2020. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Reggel tejeskávé édesítővel, 20 g zabkorpa tejbegrízként megcsinálva édesítővel, ebéd 450g töltött káposzta savanyúkáposztában tejföllel, 20%-os darált hússal, habarás nélkül, 55g kenyérrel, uzsi egy update csokipuding, vacsira 3 tojásrántotta lesz paradicsommal. Ez olyan 1400 kcal és még kardióztam mellette. December óta -4kg.
2020. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem volt időm reggelizni, csak egy almát ettem meg munkába menet. Később egy jó adag babos-tofus ragut, rizzsel-ezt már otthon dobtam össze. Kicsit később kb 30 dkg fagyasztott meggy, egy fél narancs. Még kéne ennem valamit, de nem nagyon vagyok éhes, illetve nem kívánok semmit. Amúgy 173/58, 25/L.
2020. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!