Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyszerű saját testsúlyos...

Egyszerű saját testsúlyos edzés itthon? Plank elég?

Figyelt kérdés

heti 2-3x edzettem, átlagba kb. 1 futás, 2 konditerem, nagyon hiányoznak a gépek, de az itthonira valahogy kevésbé tudom rávenni magam, olyan hülyének érzem magam, ha itthon gyakorlatozom.

A plank szimpi, de tartok tőle, hogy nem lesz elég.


Illetve mennyi plank lenne az ideális?


2020. márc. 31. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az az egy gyakorlat magában nem elég. Nő vagy vagy férfi? Ha a fogyókúra témába írtad valószínűleg fogyni szeretnél.

Kardió edzést javasolnék neked. Burpeet (négyütemű fekvőtámaszt), ugrálókötelezést, medvejárást és HIIT edzést javasolnék neked.

A plank nem kifejezetten kardió, de jól megerősíti a hasfalakat, hátat, derekat.

2020. márc. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Futok, nekem az bejött kardió edzésként, fogyni szeretnék, de erősíteni is, mert nem akarok plötty lenni, ha lemennek a kilók.


Köszönöm a választ!


Nő vagyok, 15 kilót fogytam eddig, még kb. ennyit szeretnék, de legalább tízet.

2020. márc. 31. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Azert írtam a négyüteműt, mert az erősít és feszesít is. Ha izmosodni is szeretnel mehet még a guggolás, kitörés, fekvőtámasz (akár női is), húzódzkodás. Ne aggódj. Ezektől a gyakorlatoktól nem leszel "túl izmos". Inkább csak formálódsz. Sok sikert!
2020. márc. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és igen, mint írtam a plank is nagyon jó gyakorlat. Annak is vannak különböző varriációi
2020. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem teljesen bejöttek a régi norbi aerobik videók. Utálom a pasit amúgy, direkt írtam kis betűvel a nevét, de azt el kell ismerni, hogy otthonról végezhető, jól megmozgat és formásít. A kedvencem a karate fit volt, és a Nori aerobik 2. Amúgy a feleségének is vannak elég jó videói. De annyi minden van a youtubeon, nézelődj ott. Az unokatesóm(még fiatal) nagyon szépen formálta az alkatát jógával. (Yoga with Adriene)A harminc napos kihívással kezdte, aztán csinálta a különböző gyakorlat sorokat.
2020. márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Nem félek, hogy túl izmos leszek, minimálisan szeretném is!
2020. márc. 31. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Reggelente 5-10 perc plank ( nem kell egyben) felporgeti az anyagcseret. Evek ota csinalom, szep a tartasom, kockas a hasam. Persze egy jo dietaval gyorsabban jon az eredmeny.
2020. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!