Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek délutánra kiéhezve?

Figyelt kérdés

Reggel nem tudok sokat enni egyszerre. (Ez nem a fogyókúrás menüm) Általában cukor csökkentett müzlit szoktam növényi tejjel. Szeretek valami édeset enni és furcsa, de kb 3 óráig el is telít. Tízóraira egy almát szoktam enni, ebédre rendes főtt ételt, főzeléket, csirkét krumplival vagy zöldséggel. Ez eddig mind rendben is van, de mire hazaérek, olyan éhes leszek, hogy jól bevacsorázok. Fél 5-re érek haza a munkából és általában 2 fehér kenyeres szendvicset betolok, majonézzel. Ennek az eredménye most 3-4 kiló hízás lett.


Szeretnék leadni pár kilót, többet is, mint amennyit felszedtem. Azzal tisztában vagyok, hogy melyik ételek jók és melyikeket kell elhagyni vagy csökkenteni, de tudtok ajánlani valami praktikát, hogy ne délután zabáljam fel a hűtőt?


2020. máj. 3. 08:45
 1/4 anonim válasza:
20%
A fogyó kúrást kéne kipróbálnod hogy ne legyél kiéhezve.
2020. máj. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Ehetsz delutan is, nincs azzal baj, csak az ne feher kenyer legyen majonezzel, hanem zoldseg, gyumolcs, egy marek mandula, vagy ha nagyon szendvicset szeretnel akkor se a feher kenyeret valaszd.

Nem lehetsz ebedtol ehen, a lenyeg hogy sokszor kell kicsit enni, es akkor nem leszel annyira ehes, meg a gyomrod is szukulni fog egy ido utan.


27N

2020. máj. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
53%
Iktass be uzsonnát is. Ami ne gyünölcs legyen hanem valami lassan felszívódó szénhidrát.
2020. máj. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Az amit reggelre eszel nem csoda hogy attól felfordulsz, az nem is enni való . Műzli meg növényi tej !!!

Egyél normálisat akkor nem leszel kiéhezve.

2020. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!