Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? Ilyen nehéz...

Miért van ez? Ilyen nehéz lenne az izom?

Figyelt kérdés
Kb. egy évvel ezelőtt belekezdtem egy életmódváltásba. Akkor voltam 167 cm és 69 kg. Lefogytam 52-3 kg-ra (170 cm voltam). Tudom, hogy az már nagyon sovány kategória, de skinny fat voltam, szóval teljesen normálnak néztem ki, kb 58-60 kg-nak tippeltek. Akkor elkezdtem edzeni, izmot felszedni. Látok változást, a fenekem formásabb, a hasamon (kicsit halványan) látszanak a tónusok, a combom 51 cm-ről 55 cm-re nőtt, erősebbnek is érzem magam. Kb február óta nem álltam mérlegen (amikor elkezdtem az edzést), de ma ráálltam. 60 kg vagyok és 173 cm. Nem látok annyi változást, hogy felszedtem volna 8 kg-ot. Víz sincs visszatartva, szóval az se lehet, de zsírt se érzek. Ilyen nehéz lenne az izom?
2020. jún. 10. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nehezebb az izom, de 4 hónap alatt biztos nem 8kg izmot szedtél fel. Most viszont legalább egészséges a súlyod.
2020. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokkal nehezebb mint a zsír (és persze jobban is néz ki), de pont ezt nem értem, hogy még mindig vékony vagyok, de akkor mi lehet ez a 8 kg?
2020. jún. 10. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Felszedett izom, zsír, és az izomban megkötött víz (ha nem nagyon kevés szénhidrátot eszel, akkor ez is van).


De szerintem ne törődj a súlyoddal, amíg az egészséges határokon belül van, inkább örülj neki, hogy csinos vagy.

2020. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Izom, abban megkötött víz, glikogén, valószínűleg többet is eszel, így a béltartalmad is több.

Semmi gond nincs ezzel, teljesen normális a súlyod is.

2020. jún. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha digitális a mérleged, szerintem nem mér pontosan.
2020. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!