Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az étrend kiegészítő segít a...

Az étrend kiegészítő segít a hízásban?

Figyelt kérdés
Nos.... Előre leszögezem, higy én nem vagyok sem anorexiás, sem bulimiás,se semmi ilyen. Egyszerűen csak nemtudok hízni. Sose bírtam, de mostanában ez nagyon el kezdett zavarni. Mondjuk már vagy fél éve próbálok hízni és még mindig csak 2 kg plusz van rajtam, és így vagyok, általában 43,neha 44kg. Na most ugyebár egy 161 cm es lánynak kB 50 kgnak kéne lenni, szv valaki segítsen nekem hízni legyszi. És igazából a kérdés az hogy az étrend kiegészítő segít e ebben, ugyanis a béres csepp nem nagyon segít. És am minden nap 5-6-7 szer eszek szv rendszeresen találkozom, csak egyszerűen nem tudok hízni, az éves praktikák sem nagyon válnak be, mármint hogy sok tejtermék hizlal, ht nem nagyon, legalábbis az én esetemben. Szv legyszi segítsetek.

2020. jún. 10. 20:14
 1/4 A kérdező kommentje:
*evés praktikák
2020. jún. 10. 20:15
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ócska, ellenőrizhetetlen katyvaszt fölösleges fogyasztani.

Egyél sok vitamindús zöldséget, gyümölcsöt, szedjél orvosi vitaminokat.

Fontos, hogy rendszeresen egyél.

Bőséges reggeli. Tízórai. Ebéd. Uzsonna. Vacsora.

Azt még megnézetheted, hogy nincs-e a pajzsmirigyeddel valami probléma.

Pl. alulműködés.

De lehet, hogy egyszerűen ilyen alkat vagy.

Én nagyon sovány voltam. Amikor az első gyerekemet vártam, híztam

20 kg-t. Aztán le is adtam, de normális szintre. Csinos, formás lettem,

kiteltem, de karcsú derékkal, a fenekem se volt nagy.


Nem tudom, hány éves vagy, de lehet, hogy amúgy is idővel kitelsz.

Sportolj is. A fő a rendszeres és egészséges étrend. A többi adja magát.

2020. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
16 vagyok, és am mozgok rendesen, én is úgy voltam vele hogy nem kell szedni, de már idegesít és azért egy próbát meger, vegulis a vitamin az nem gyógyszer, az vegulis segít nem? Mármint jó a gyógyszer is segít de naaah.... Már nagyon álmos vagyok, de azért akinek van tapasztalata ilyennel és tud ajánlani jót az írjon legysziii
2020. jún. 10. 23:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah és még annyi higy amúgy szedem a béres cseppet már kB fel éve és semmi, szv mist fogom nyárra abbahagyni, de mivel szeretnék hízni ezért gondoltam majd étrend kiegészítő, remélem segít.
2020. jún. 10. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!