Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindennap legyen futás vagy...

Mindennap legyen futás vagy elég csak 2 naponta 30perc?

Figyelt kérdés
Naponta rubintréka plus gyaloglás és odafigyelek hogy mit mikor és hogy mennyit eszek.
2010. aug. 2. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha birod minden nap, akkor inkább minden nap ;)
2010. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én bírom,csak futás közben is lehet hallani,hogy kattognak a csontjaim vagyis kifejezetten a bokám pedig még csak 17leszek.
2010. aug. 2. 14:15
 3/13 anonim válasza:
32%
én mindennap futok 1 órát pedig nem vagyok túlsúlyos, csak jót tesz a mozgás. Szerintem napi 45-60 percbe nem fogsz belehalni.
2010. aug. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha fogyni szeretnél akkor nem csak simán futni kell.

Fogyáshoz az kell hogy a bevitt kalória kevesebb legyen mint amire szükséged van! Nem egyszerű dolog, egy normál futás sajnos nem éget el annyira sok kalóriát, inkább ajánlok erősebb futásmódot, vagy kerékpározsát, de ha engem kérdezel inkább a kerékpározást ajánlom mert ahhoz értek. És nem csak ezek kellenek, hanem kitartás és nagy akaraterő!!!

Én már profi módon tudom megtartani a testsúlyom 64-65KG-on pedig 196 magas vagyok.

Sok sikert! :)

2010. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden másnap bőven elég...Hacsak nincs iszonyatos mozgásigényed.

Fölösleges minden nap.

Futás+szénhidrátszegény kaják= lassú, de tartós fogyás

Ennyi a képlet!

2010. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szénhidrátszegény kaja? Akkor kicsit nehezen fogja bírni a futást szerintem :)

Futás elött minden képpen kell egy kis szénhidrát.

2010. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A lassú fogyás az heti 0,5-1kg terjedő fogyás nemde?
2010. aug. 2. 14:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon szervezetfüggő, hogy ki mennyit bír, mert nemszabad megterhelni a szervezetet de kb. jó amit írtál.
2010. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%

"Szénhidrátszegény kaja? Akkor kicsit nehezen fogja bírni a futást szerintem :)

Futás elött minden képpen kell egy kis szénhidrát."


Nah még az hiányozna....akkor pontosan semmit nem érnél el a futással... mert ha éhgyomorra futsz akkor a szervezet a saját energiáit használja fel, de ha te előtt kajálsz, akkor a kajával bevitt energiát használja el, és nem a zsírodat....

Futás előtt és közben is inni fontos, mindegy mit, csak inni kell. (jó azért nem pálinkát meg sört :)

Igen a lassú fogyás azt jelenti, hogy kb 2 hónap alatt (az általam említett étrend, és minden másnapi futással számítva) -10 kg.

2010. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16:06 ez egy iszonyatos blődség és össze is fog esni a melegben
2010. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!