Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnál írni vagy linkelni...

Tudnál írni vagy linkelni valami jó diétás étrendet?

Figyelt kérdés
Szívbeteg embernek kellene, tehát a sport az kizárva, viszont nagy a túlsúly, és a betegség miatt is fogyni kéne.
2010. aug. 2. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Szívbeteg,sportolni emiatt nem tud,de el van hízva. Hát akkor maradt a sokkal kevesebb kalória bevitele ahhoz,hogy valahogy lefogyjon. Egyszerűbben fogalmazva egyen sokkal kevesebbet .
2010. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem eszik sokat, sőt. Van, hogy naponta csak kétszer jut rá idő, de akkor sem zabál úgymond. Persze ez sem egészséges...ő az a típus, aki egy pohár viztől is képes hízni.

Köszönöm a választ

2010. aug. 2. 17:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss de ti így az életben le nem fogytok, ha mindketten elhiszitek ,hogy van olyan ember aki egy pohár víztől is tud hízni.
2010. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azt gondoltam mindenki tudja, hogy ezt nem szó szerint érti aki mondja....
2010. aug. 2. 18:08
 5/10 A kérdező kommentje:

mint írtam nem eszik sokat, van hogy csak gyümölcsöt, de azt sem kiló számra. Ennél kevesebbet enne, akkor gyakorlatilag nem is étkezne. Kerüli a zsíros ételeket is...

Valaki linkelne valami hatásos módszert? A fogyasztó csodaszerekben nem hiszek, szerintem csak pénzkidobás. Valami egészséges étrend kéne.

2010. aug. 2. 18:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha orvostól kérnél segítséget?
2010. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a doki csak annyit mond, uram le kéne fogyni.
2010. aug. 3. 17:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha valoban nagy a tulsuly,sztem is orvosi ellenorzes mellett kellene fogyni.vagy dietetikust folkeresni.de a doki ilyen hozzaallasaval..azt gondolom kezdetben jo megoldas lehet a napi 2 etkezes shake-kel valo helyettesitese (pl Slimfast)de ugyanakkor torekedni kellene egy egeszseges taplalkozasi rend kialakitasara.bizonyara egy szivbeteg ember is tud sokat setalni.
2010. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Keressetek egy másik orvost. Ha tényleg nem eszik sokat, mégis hízik, akkor valami más áll a háttérben, amíg ki nem vizsgálják és nem kezelik, tényleg még a víztől is hízni fog.

Amúgy beteg ember lefogyasztása fokozott figyelmet és szakértelmet igényel, nehogy még tovább romoljon az állapota. A kivizsgálás után keressetek egy dietetikust.

2010. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a válaszokat
2010. aug. 4. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!